Protest przeciw CPK

Wiec protestacyjny przeciwko projektowi KDP170

Dziś, 29 maja 2023 w godz. 17:15 – 18.00 odbędzie się wiec protestacyjny przeciwko realizacji projektu inwestycji KDP 170/CPK.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?


Wiec odbędzie się na skwerku przed wejściem do Białego Domku w Mikołowie od strony Fraktala ul. K. Miarki 15 i został oficjalnie zgłoszony do wydziału Zarządzania Kryzysowego UM Mikołów, jako zgromadzenie publiczne w trybie uproszczonym.

Zapraszam w szczególności wszystkich zainteresowanych mieszkańców miasta i gminy Mikołów oraz wszystkich zainteresowanych mieszkańców sąsiednich miejscowości z przebiegu KDP170/CPK, a walczących aktywnie w ramach solidarności grupowej oraz żelaznej zasady nie przerzucania się ” wariantami” KDP/CPK do uczestnictwa w wiecu protestacyjnym z prośbą o zabranie banerów, tabliczek, gwizdków, bębnów, syren, nagłośnienia oraz dużej ilości dobrej energii do działania.

piszą Organizatorzy

Mieszkańcy mówią o projekcie, że jest bandycki, przeskalowany, szkodliwy gospodarczo i społecznie. Niszczy tkankę społeczno-gospodarczo-przestrzenną historycznego z 800-letnią tradycją Miasta Mikołów.

Wydarzenie można śledzić tutaj.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Zdrowa i piękna JA Previous post Zdrowa i piękna JA
Święto Rodziny - Rodzina w BLASKu Next post Święto Rodziny – „Rodzina w BLASKu”

Ja - Wioleta Grzybek, dziennikarka portalu lokalsi.net przeprasza Zarząd Partii Polska 2050, a także Mirosława Małka - kandydata w wyborach do senatu RP wyznaczonych na 15 października 2023 roku, którego zmierza zgłosić Komitet Wyborczy Polska 2050, za nieprawdziwe wypowiedzi poprzez nazywanie Partii Polska 2050 "podróbką", zarzucanie utworzonemu Komitetowi Wyborczemu Polska 2050, że wprowadza w błąd wyborców; zarzucanie, że Partia Polska 2050 przywłaszczyła sobie nazwę Stowarzyszenia Polska 2050 oraz, że start kandydata Komitetu Wyborczego Polska 2050 do Senatu RP jest formą zemsty na kontrkandydacie innej partii.

This will close in 0 seconds