Święto Rodziny - Rodzina w BLASKu

Święto Rodziny – „Rodzina w BLASKu”

16 czerwca o godz. 16:30 na Placu przy OWR w Nowej Wsi odbędzie się wydarzenie „Rodzina w BLASKu”. Święto Rodziny jest organizowane przez liderki z Powiatowej Szkoły Lokalnych Liderów.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?


W ramach Programu BLASK 2 odbędą się jeszcze dwie inicjatywy części liderów. Jedną z nich jest Święto Rodziny – „Rodzina w BLASKu”, które organizowane jest przez zespół liderek z Powiatowej Szkoły Lokalnych Liderów na czele z Agatą Kostką i Sylwią Kluger-Kustoś.

Wydarzenie odbędzie się na Placu przy OWR w Nowej Wsi (ul. Sportowa 1). Tam odbył się także Ekopiknik z Programem BLASK2, który cieszył się wielkim zainteresowaniem.

Atrakcje:

  • dmuchane zamki,
  • turniej rodzinny,
  • gastronomia,
  • warsztaty artystyczne,
  • plenerowa zumba,
  • pokazy taneczne,
  • pokazy strażackie.

Projekt realizowany z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG.

Powiatowa Szkoła Lokalnych Liderów

Przypomnijmy, Powiatowa Szkoła Lokalnych Liderów to kompleksowy program przywództwa lokalnego, doskonalenia umiejętności społecznych i wzmocnienia kompetencji liderskich, związanych przede wszystkim z obszarem zarządzania zespołem, grupą osób lub organizacją. Jest dedykowany liderom grup nieformalnych, organizacji pozarządowych oraz aktywistom i aktywnym społecznikom z terenu powiatu rybnickiego.
Liderzy zdobyli odpowiednie kompetencje i umiejętności, tak bardzo potrzebne do zarządzania zespołami, organizacjami i grupami nieformalnymi.

Głównym celem projektu jest wsparcie w rozwoju organizacji trzeciego sektora oraz grup nieformalnych i zapobieganie wypaleniu zawodowemu poprzez rozwój, doskonalenie kompetencji społecznych i podnoszenie wiedzy ich liderów. Organizatorem i pomysłodawcą programu jest Stowarzyszenie Aktywni Społecznie ASy.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Protest przeciw CPK Previous post Wiec protestacyjny przeciwko projektowi KDP170
przedsprzedaż online Next post Ruszyła sprzedaż biletów online na Lyski Rock Festival III