Zdrowa i piękna JA

Zdrowa i piękna JA

9 czerwca o godz. 15:30 w CKE Czerwionka-Leszczyny odbędzie się niesamowite wydarzenie dla kobiet! Trzy specjalistki i liderki Programu BLASK 2 zorganizują konferencję dla kobiet, w ramach której odbędą się prelekcje oraz konsultacje ze specjalistami. Wasze dzieci w tym czasie zabawi animator. Dla pierwszych 50 zapisanych uczestniczek został przygotowany upominek.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?


W ramach Powiatowej Szkoły Lokalnych Liderów, czyli Programu BLASK 2 odbędą się jeszcze dwa dodatkowe wydarzenia. Jednym z nich będzie bezpłatna konferencja dla kobiet – „Zdrowa i piękna JA”. Organizują ją trzy liderki „Powiatowej Szkoły Lokalnych Liderów” – Edyta Woryna, Magdalena Piórkowska i Małgorzata Toman. Konferencja dedykowana jest dla wszystkich kobiet, dla których zdrowie i piękno są wartościami, które chcą rozwijać i pielęgnować.

Harmonogram:

 • 15:30 Profilaktyka raka u kobiet – seksuolog mgr Barbara Płaczek,
 • 15:50 Profilaktyka i zdrowie dna miednicy kobiet – fizjoterapeutka uroginekologiczna Klaudia Słupik,
 • 16:35 Aktywność fizyczna a otyłość. Co robić, by nie zaszkodzić? – trenerka kobiet Edyta Woryna,
 • 16:55 Przerwa kawowa, konsultacje z prelegentami,
 • 17:15 Subtelny look w makijażu pernamentnym – linergistka mgr inż. Małgorzata Toman,
 • 17:35 Zrozumieć kobiecość, zrozumieć siebie – czasem święta, czasem ladacznica… – seksuolog mgr Barbara Płaczek,
 • 18:20 Przerwa kawowa, konsultacje z prelegentami,
 • 18:30 Sekrety pięknego i trwałego makijażu – makijażystka Magdalena Piórkowska,
 • 19:10 Zakończenie i podsumowanie projektu.

Animacje dla dzieci

Można zabrać swoje pociechy, gdyż organizatorki pomyślały o wszystkim! Podczas wydarzenia odbędą się animacje dla dzieci.

 • mini disco,
 • piesek Marshall,
 • brokatowe tatuaże,
 • modelowanie balonów,
 • i wiele innych.

Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego obowiązują zapisy na konferencję pod tym linkiem. Dla pierwszych 50 zapisanych uczestniczek został przygotowany upominek.

Wydarzenie możecie śledzić tutaj.

Projekt realizowany z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG.

Powiatowa Szkoła Lokalnych Liderów

Przypomnijmy, Powiatowa Szkoła Lokalnych Liderów to kompleksowy program przywództwa lokalnego, doskonalenia umiejętności społecznych i wzmocnienia kompetencji liderskich, związanych przede wszystkim z obszarem zarządzania zespołem, grupą osób lub organizacją. Jest dedykowany liderom grup nieformalnych, organizacji pozarządowych oraz aktywistom i aktywnym społecznikom z terenu powiatu rybnickiego.
Liderzy zdobyli odpowiednie kompetencje i umiejętności, tak bardzo potrzebne do zarządzania zespołami, organizacjami i grupami nieformalnymi.

Głównym celem projektu jest wsparcie w rozwoju organizacji trzeciego sektora oraz grup nieformalnych i zapobieganie wypaleniu zawodowemu poprzez rozwój, doskonalenie kompetencji społecznych i podnoszenie wiedzy ich liderów. Organizatorem i pomysłodawcą programu jest Stowarzyszenie Aktywni Społecznie ASy.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Babska sprawa - Ajurweda Previous post Babska sprawa – Ajurweda
Protest przeciw CPK Next post Wiec protestacyjny przeciwko projektowi KDP170