Zdrowa i piękna JA

Zdrowa i piękna JA

9 czerwca o godz. 15:30 w CKE Czerwionka-Leszczyny odbędzie się niesamowite wydarzenie dla kobiet! Trzy specjalistki i liderki Programu BLASK 2 zorganizują konferencję dla kobiet, w ramach której odbędą się prelekcje oraz konsultacje ze specjalistami. Wasze dzieci w tym czasie zabawi animator. Dla pierwszych 50 zapisanych uczestniczek został przygotowany upominek.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?


W ramach Powiatowej Szkoły Lokalnych Liderów, czyli Programu BLASK 2 odbędą się jeszcze dwa dodatkowe wydarzenia. Jednym z nich będzie bezpłatna konferencja dla kobiet – „Zdrowa i piękna JA”. Organizują ją trzy liderki „Powiatowej Szkoły Lokalnych Liderów” – Edyta Woryna, Magdalena Piórkowska i Małgorzata Toman. Konferencja dedykowana jest dla wszystkich kobiet, dla których zdrowie i piękno są wartościami, które chcą rozwijać i pielęgnować.

Harmonogram:

 • 15:30 Profilaktyka raka u kobiet – seksuolog mgr Barbara Płaczek,
 • 15:50 Profilaktyka i zdrowie dna miednicy kobiet – fizjoterapeutka uroginekologiczna Klaudia Słupik,
 • 16:35 Aktywność fizyczna a otyłość. Co robić, by nie zaszkodzić? – trenerka kobiet Edyta Woryna,
 • 16:55 Przerwa kawowa, konsultacje z prelegentami,
 • 17:15 Subtelny look w makijażu pernamentnym – linergistka mgr inż. Małgorzata Toman,
 • 17:35 Zrozumieć kobiecość, zrozumieć siebie – czasem święta, czasem ladacznica… – seksuolog mgr Barbara Płaczek,
 • 18:20 Przerwa kawowa, konsultacje z prelegentami,
 • 18:30 Sekrety pięknego i trwałego makijażu – makijażystka Magdalena Piórkowska,
 • 19:10 Zakończenie i podsumowanie projektu.

Animacje dla dzieci

Można zabrać swoje pociechy, gdyż organizatorki pomyślały o wszystkim! Podczas wydarzenia odbędą się animacje dla dzieci.

 • mini disco,
 • piesek Marshall,
 • brokatowe tatuaże,
 • modelowanie balonów,
 • i wiele innych.

Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego obowiązują zapisy na konferencję pod tym linkiem. Dla pierwszych 50 zapisanych uczestniczek został przygotowany upominek.

Wydarzenie możecie śledzić tutaj.

Projekt realizowany z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG.

Powiatowa Szkoła Lokalnych Liderów

Przypomnijmy, Powiatowa Szkoła Lokalnych Liderów to kompleksowy program przywództwa lokalnego, doskonalenia umiejętności społecznych i wzmocnienia kompetencji liderskich, związanych przede wszystkim z obszarem zarządzania zespołem, grupą osób lub organizacją. Jest dedykowany liderom grup nieformalnych, organizacji pozarządowych oraz aktywistom i aktywnym społecznikom z terenu powiatu rybnickiego.
Liderzy zdobyli odpowiednie kompetencje i umiejętności, tak bardzo potrzebne do zarządzania zespołami, organizacjami i grupami nieformalnymi.

Głównym celem projektu jest wsparcie w rozwoju organizacji trzeciego sektora oraz grup nieformalnych i zapobieganie wypaleniu zawodowemu poprzez rozwój, doskonalenie kompetencji społecznych i podnoszenie wiedzy ich liderów. Organizatorem i pomysłodawcą programu jest Stowarzyszenie Aktywni Społecznie ASy.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Babska sprawa - Ajurweda Previous post Babska sprawa – Ajurweda
Protest przeciw CPK Next post Wiec protestacyjny przeciwko projektowi KDP170

Ja - Wioleta Grzybek, dziennikarka portalu lokalsi.net przeprasza Zarząd Partii Polska 2050, a także Mirosława Małka - kandydata w wyborach do senatu RP wyznaczonych na 15 października 2023 roku, którego zmierza zgłosić Komitet Wyborczy Polska 2050, za nieprawdziwe wypowiedzi poprzez nazywanie Partii Polska 2050 "podróbką", zarzucanie utworzonemu Komitetowi Wyborczemu Polska 2050, że wprowadza w błąd wyborców; zarzucanie, że Partia Polska 2050 przywłaszczyła sobie nazwę Stowarzyszenia Polska 2050 oraz, że start kandydata Komitetu Wyborczego Polska 2050 do Senatu RP jest formą zemsty na kontrkandydacie innej partii.

This will close in 0 seconds