Urząd Gminy i Miasta Czerwionka – Leszczyny nieczynny dla petentów

Urząd Gminy i Miasta Czerwionka – Leszczyny zostaje zamknięty od 16 do 25 marca z powodu aktualnej sytuacji, związanej z koronawirusem.

Centrum Organizacji Pozarządowych w Czerwionce – Leszczynach również zamknięte do odwołania

W związku z aktualną sytuacją w kraju, stosując się do zaleceń Ministerstwa Zdrowia oraz WHO, a także Naczelnika Zarządzania Kryzysowego Gminy Czerwionki – Leszczyn, Centrum Organizacji Pozarządowych również zostaje zamknięte do odwołania.
Prowadzący COP apelują o rozsądek i zaniechanie organizacji spotkań stowarzyszeń.

Kontakt po nr telefonu (czynny w poniedziałki i czwartki): 534-575-676
e-mail: [email protected]

Jak informuje gmina, na terenie Czerwionki – Leszczyn nie występuje koronawirus.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Masz temat, który cię ciekawi i chcesz o nim napisać? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Linie szybkich prędkości Previous post Linie szybkich prędkości, czyli trudne konsultacje
Next post Koszykarze MKS Wodzisław pokonali MOSM Tychy

Ja - Wioleta Grzybek, dziennikarka portalu lokalsi.net przeprasza Zarząd Partii Polska 2050, a także Mirosława Małka - kandydata w wyborach do senatu RP wyznaczonych na 15 października 2023 roku, którego zmierza zgłosić Komitet Wyborczy Polska 2050, za nieprawdziwe wypowiedzi poprzez nazywanie Partii Polska 2050 "podróbką", zarzucanie utworzonemu Komitetowi Wyborczemu Polska 2050, że wprowadza w błąd wyborców; zarzucanie, że Partia Polska 2050 przywłaszczyła sobie nazwę Stowarzyszenia Polska 2050 oraz, że start kandydata Komitetu Wyborczego Polska 2050 do Senatu RP jest formą zemsty na kontrkandydacie innej partii.

This will close in 0 seconds