Ulica Rudzka zostanie zamknięta na 8 miesięcy

Od najbliższego poniedziałku zostanie całkowicie zamknięta część ulicy Rudzkiej, na odcinku od Bulwarów nad Nacyną, do ronda Elektrowni Rybnik.

Rybnicki magistrat informuje, iż dojazd do posesji oraz ruch pieszych zostanie utrzymany. Prace zostały podzielone na dwa etapy:

  • odcinek od Bulwarów nad Nacyną, za skrzyżowanie z ulicą Energetyków (od 24 lutego),
  • przebudowa ul. Rudzkiej (DW 920).

Objazdy

  1. Objazd 920 Centrum, Żory: ul. Rudzka (DW920) i ul. Podmiejska przez rondo ER, ul. Góreckiego przez rondo Orzepowickie i rondo Solidarności, ul. Budowlanych przez rondo Mazamet i rondo Wileńskie, ul. Kotucza (DK78, DW935).
  2. Objazd 920 Rudy, Gliwice: ul. Obwiednia Północna przez rondo Wawok, ul. Rudzka (DW920), ul. Kotucza (DK78,DW935), przez rondo Wileńskie, ul. Budowlanych przez rondo Mazamet do ronda Solidarności, ul. Góreckiego przez rondo Orzepowickie i rondo ER do ul. Rudzkiej (DW920) i ul. Podmiejskiej.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Mężczyzna zaatakował w sądzie Rejonowym Previous post Mężczyzna zaatakował w Sądzie Rejonowym w Rybniku
Next post Strajk i negocjacje w rybnickim szpitalu

Ja - Wioleta Grzybek, dziennikarka portalu lokalsi.net przeprasza Zarząd Partii Polska 2050, a także Mirosława Małka - kandydata w wyborach do senatu RP wyznaczonych na 15 października 2023 roku, którego zmierza zgłosić Komitet Wyborczy Polska 2050, za nieprawdziwe wypowiedzi poprzez nazywanie Partii Polska 2050 "podróbką", zarzucanie utworzonemu Komitetowi Wyborczemu Polska 2050, że wprowadza w błąd wyborców; zarzucanie, że Partia Polska 2050 przywłaszczyła sobie nazwę Stowarzyszenia Polska 2050 oraz, że start kandydata Komitetu Wyborczego Polska 2050 do Senatu RP jest formą zemsty na kontrkandydacie innej partii.

This will close in 0 seconds