Ulica Rudzka zostanie zamknięta na 8 miesięcy

Ulica Rudzka zostanie zamknięta na 8 miesięcy

Od najbliższego poniedziałku zostanie całkowicie zamknięta część ulicy Rudzkiej, na odcinku od Bulwarów nad Nacyną, do ronda Elektrowni Rybnik.

Rybnicki magistrat informuje, iż dojazd do posesji oraz ruch pieszych zostanie utrzymany. Prace zostały podzielone na dwa etapy:

  • odcinek od Bulwarów nad Nacyną, za skrzyżowanie z ulicą Energetyków (od 24 lutego),
  • przebudowa ul. Rudzkiej (DW 920).

Objazdy

  1. Objazd 920 Centrum, Żory: ul. Rudzka (DW920) i ul. Podmiejska przez rondo ER, ul. Góreckiego przez rondo Orzepowickie i rondo Solidarności, ul. Budowlanych przez rondo Mazamet i rondo Wileńskie, ul. Kotucza (DK78, DW935).
  2. Objazd 920 Rudy, Gliwice: ul. Obwiednia Północna przez rondo Wawok, ul. Rudzka (DW920), ul. Kotucza (DK78,DW935), przez rondo Wileńskie, ul. Budowlanych przez rondo Mazamet do ronda Solidarności, ul. Góreckiego przez rondo Orzepowickie i rondo ER do ul. Rudzkiej (DW920) i ul. Podmiejskiej.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn. Pracownik sklepu charytatywnego dobryduch.pl