Szpitalny Oddział Ratunkowy w Rybniku zamknięty od wczoraj

Szpitalny Oddział Ratunkowy w Rybniku zamknięty od wczoraj

Szpitalny Oddział Ratunkowy przy WSS nr 3 nie przyjmuje od wczoraj pacjentów. Został tymczasowo zamknięty. Jeden z pracowników ma koronawirusa.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

SOR przy WSS nr 3 w Rybniku został zamknięty z powodu wykrycia u jednego z pacjentów COVID-19. Szpital musi teraz przeprowadzić, tzw. dochodzenie epidemiologiczne oraz znaleźć osoby, które miały kontakt z osobą chorą i wszcząć procedurę weryfikacji. Pacjentów zabezpieczą ościenne szpitale, które będą przyjmowały pacjentów i zostały już o tym fakcie poinformowane.

Rybnik będzie dalej udzielał pomocy w sytuacjach nagłych i zagrażających życiu.

Zobacz także: Lekarz ze szpitala w Rybniku z koronawirusem

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn. Pracownik sklepu charytatywnego dobryduch.pl