plantacja marihuany

Nielegalna plantacja marihuany

Policjanci z komisariatu w Pszowie zlikwidowali domową plantację marihuany, która znajdowała się w domu i ogrodzie 43-latka. Mundurowi przejęli 27 krzewów konopi oraz susz, z którego można było przygotować ponad 700 działek dilerskich.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?


Policja ustaliła, iż w jednym z domów przy ulicy POW w Pszowie prowadzona jest nielegalna uprawa marihuany. Mundurowi pojechali przeszukać dom w piątek. Na miejscu znaleźli szklarnię, a w niej 17 krzaków konopi. Kolejne 10 nielegalnych roślin oraz sprzęt do ich uprawy znaleziono na strychu. Dodatkowo mundurowi znaleźli papierową torbę wypełnioną suszem roślinnym i słoiki z brunatno-zieloną substancją. Wszystkie „fanty” zabezpieczono. 43-letni mężczyzna został zatrzymany za uprawy zabronionych roślin i posiadania znacznej ilości narkotyków. Prokurator zastosował wobec niego policyjny nadzór.

Nielegalnemu plantatorowi może grozić kara nawet do 8 lat więzienia.

Źródło i zdjęcia: Śląska Policja

Zobacz także: Miał ponad kg narkotyków!

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Szpitalny Oddział Ratunkowy Previous post Szpitalny Oddział Ratunkowy w Rybniku zamknięty od wczoraj
Adam Małysz Next post Adam Małysz ma koronawirusa!

Ja - Wioleta Grzybek, dziennikarka portalu lokalsi.net przeprasza Zarząd Partii Polska 2050, a także Mirosława Małka - kandydata w wyborach do senatu RP wyznaczonych na 15 października 2023 roku, którego zmierza zgłosić Komitet Wyborczy Polska 2050, za nieprawdziwe wypowiedzi poprzez nazywanie Partii Polska 2050 "podróbką", zarzucanie utworzonemu Komitetowi Wyborczemu Polska 2050, że wprowadza w błąd wyborców; zarzucanie, że Partia Polska 2050 przywłaszczyła sobie nazwę Stowarzyszenia Polska 2050 oraz, że start kandydata Komitetu Wyborczego Polska 2050 do Senatu RP jest formą zemsty na kontrkandydacie innej partii.

This will close in 0 seconds