Śmiertelne potrącenie pieszego – Lyski

Śmiertelne potrącenie pieszego – Lyski

44-letni kierowca samochodu marki Toyota Avensis, jadąc w kierunku Nowej Wsi potrącił pieszego, który w wyniku odniesionych obrażeń zmarł. Śledczy ustalają tożsamość mężczyzny.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

25 listopada około godziny 20:20 doszło do tragicznego w skutkach wypadku na ulicy Sikorskiego w Lyskach.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wydziału ruchu drogowego rybnickiej komendy wynika, że 44-letni kierujący samochodem osobowym marki Toyota Avensis, jadąc w kierunku Nowej Wsi poza obszarem zabudowanym, potrącił pieszego. W wyniku odniesionych obrażeń, pomimo reanimacji, pieszy poniósł śmierć na miejscu

informuje policja

Kierujący osobówką, mieszkaniec powiatu raciborskiego był trzeźwy. Rybniccy śledczy ustalają tożsamość potrąconego mężczyzny oraz wyjaśniają przyczyny oraz okoliczności tego tragicznego w wypadku.

Utrudnienia w ruchu trwały około 2 godz.

Informacja i zdjęcie: Śląska Policja

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn.