Skradziono Ci rower? Sprawdź czy to Twój!

Skradziono Ci rower? Sprawdź czy to Twój!

Policjanci Komendy Miejskiej Policji w Rybniku poszukują właścicieli rowerów firmy Super Bike oraz Cube.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Policjanci z Rybnika poszukują właścicieli rowerów firmy Super Bike oraz Cube.

Mundurowi odnaleźli rower firmy Super Bike 11 lipca 2022 roku, około godziny 12.00, w rejonie garaży przy ulicy Paderewskiego. Zaś rower firmy Cube koloru szarego, z pomarańczowymi elementami i wyposażeniem został odnaleziony 6 września 2022 roku, około godziny 22.45 w Rybniku, przy ulicy Cmentarnej.

Właściciela lub osoby, które wiedzą do kogo należą rowery, prosimy o kontakt z rybnicką jednostką policji pod numerem: 47 85 572 55, 47 85 572 66 lub 47 85 573 10.

informuje KMP w Rybniku

Informacja i zdjęcia: KMP w Rybniku

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn.