Mobilny Punkt Informacji MZK w Czerwionce-Leszczynach

Mobilny Punkt Informacji MZK w Czerwionce-Leszczynach

26 września w godzinach od 10.00 – 17.00, w Urzędzie Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny (ul. Parkowa 9, sala narad I piętro) dyżurować będzie pracownik MZK Jastrzębie.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Jak informuje Urząd Gminy i Miasta w Czerwionce-Leszczynach – podczas dyżuru pracownika MZK będzie można przedłużyć ulgę szkolną (na podstawie podbitej legitymacji na rok szkolny 2022/2023).

Dodatkowo będzie możliwe wyrobienie karty e-biletu dla każdego (koniecznie należy przynieść zdjęcie, dokument potwierdzający tożsamość, dokument uprawniający do ulgi lub bezpłatnego przejazdu) oraz doładowanie środków (portmonetka, bilety okresowe), skonsolidować środki na karcie

informuje UGiM Cz-L

Informacja UGiM Czerwionka-Leszczyny, zdjęcie: MZK Jastrzębie

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn.