Senior wjechał na cmentarz, uszkodził 22 nagrobki!

Senior wjechał na cmentarz, uszkodził 22 nagrobki!

Jak widać żarty o ludziach, którzy „gdyby mogli to wjechaliby pod sam nagrobek” stały się jak najbardziej realistyczne. Przykładem tego jest 88-latek, który wjechał w alejkę cmentarza komunalnego, uszkadzając przy tym liczne nagrobki.


Dziękujemy, że do nas wpadłeś. Pamiętaj, że jesteśmy medium obywatelskim.
Nie jesteśmy na pasku żadnej lokalnej władzy czy firmy.
Szukamy prawdy!
Już teraz możesz pomóc nam się rozwijać. Zerknij tutaj!
lokalsi.net


Do zdarzenia doszło 31 marca po godzinie 14:10 na cmentarzu komunalnym w Orzeszu przy ulicy Na Górce. 88-latek kierując hyundai getz, wjechał w aleję cmentarną i zniszczył wiele nagrobków. Jak informuje policja:

W wyniku zaburzeń orientacji przestrzennej wjechał w cmentarną alejkę i uszkodził aż 22 nagrobki

88-letni mieszkaniec Orzesza został ukarany mandatem oraz punktami karnymi. Dodatkowo policjanci drogówki uznali za zasadne skierowanie do starosty wniosku o przeprowadzenie badań lekarskich mężczyzny.

Zdjęcia: Śląska Policja

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Kradzież – policja publikuje wizerunek

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn.