Są zarzuty dla pedofila!

Są zarzuty dla pedofila!

Policjanci z Rybnika zatrzymali pedofila, który za pośrednictwem internetu nawiązał kontakt z 13-letnią dziewczyną, po czym składał jej seksualne propozycje. Sprawca wpadł, gdyż był przekonany, że rozmawia z dzieckiem, a rozmówcą tak naprawdę była dorosła osoba.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

W poniedziałek policja otrzymała informację, iż 37-letni mieszkaniec Rybnika składa propozycje seksualne 13-latce. Mężczyzna cały czas był przekonany, że rozmawia z dziewczynką, jednak rozmówcą była osoba dorosła. Składał jej propozycje spotkania, obcowania płciowego oraz innych czynności seksualnych.

Sprawca został już zatrzymany. Jak informuje policja:

W toku dalszych czynności śledczy zgromadzili materiał dowodowy, który pozwolił na przedstawienie mieszkańcowi Rybnika zarzutu składania małoletniej propozycji poddania się innej czynności seksualnej oraz propozycji obcowania płciowego

Rybniczanin usłyszał prokuratorskie zarzuty składania propozycji seksualnych małoletniej poniżej 15 roku życia. Prokurator objął go policyjnym dozorem.

Zdjęcie: Śląska Policja

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Więcej w lokalsi.net

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn. Pracownik sklepu charytatywnego dobryduch.pl