Rekrutacja do szkół i przedszkoli w Rybniku

Rekrutacja do szkół i przedszkoli w Rybniku

Znane są już terminy zawieszonej w marcu rekrutacji do rybnickich przedszkoli i szkół podstawowych na rok szkolny 2020/2021.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Rekrutacja została zawieszona z powodu koronawirusa.

Rekrutacja do przedszkoli

Daty rekrutacji do przedszkoli znajdują się tutaj. Od 5 maja rodzice mogą składać deklaracje o kontynuacji wychowania przedszkolnego. Natomiast od 26 maja rozpocznie się składanie wniosków o przyjęcie do przedszkola wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnienie przez kandydata warunków.

Rekrutacja do szkół podstawowych

Daty rekrutacji do szkół podstawowych znajdują się tutaj. Złożenie wniosku o przyjęcie do szkoły podstawowej wraz z dokumentami potwierdzającymi potrwa do 16 czerwca. Złożenie wniosku o przyjęcie do publicznej szkoły podstawowej mistrzostwa sportowego, oddziału sportowego w publicznej szkole podstawowej ogólnodostępnej i oddziału mistrzostwa sportowego (w której obowiązują próby sprawności fizycznej, o których mowa w art. 137 ust. 1 pkt 3 ustawy Prawo oświatowe) wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnienie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym zakończy się 3 czerwca.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn. Pracownik sklepu charytatywnego dobryduch.pl