Przetrzymywał w domu 850 działek narkotyków

Przetrzymywał w domu 850 działek narkotyków

Kryminalni z Rudy Śląskiej zatrzymali 33-latka, który zarówno przy sobie, jak w mieszkaniu posiadał narkotyki. Przejęte substancje można podzielić na 850 działek.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Mundurowi z rudzkiej komendy dotarli do informacji, że mieszkaniec Bykowiny handluje narkotykami. Kiedy został zatrzymany przez policję, w jego mieszkaniu znaleziono znaczne ilości środków odurzających. Jak informuje śląska policja:

Policjanci przejęli blisko 850 działek narkotyków – amfetaminę i marihuanę. W toku postępowania śledczy ustalają, komu mężczyzna sprzedawał narkotyki

Taka ilość narkotyków wskazywała, że był to towar przeznaczony do sprzedaży na czarnym rynku. Sprawa jest rozwojowa, a policja nie wyklucza dalszych zarzutów. 33-latek został objęty dozorem policyjnym. Grozi mu nawet 10 lat więzienia.

Źródło i zdjęcie: Śląska Policja

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Więcej w lokalsi.net

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn.