Poszukiwany wandal. Policja publikuje zdjęcia

Poszukiwany wandal. Policja publikuje zdjęcia

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rybniku prowadzą postępowanie przygotowawcze w celu ustalenia sprawcy zniszczenia fontanny w Rybniku na Placu Wolności. Policja publikuje zdjęcia sprawcy, który zniszczył fontannę w Rybniku.


Dziękujemy, że do nas wpadłeś. Pamiętaj, że jesteśmy medium obywatelskim.
Nie jesteśmy na pasku żadnej lokalnej władzy czy firmy.
Szukamy prawdy!
lokalsi.net


Rybnicka policja publikuje zdjęcia z monitoringu, na których kamery zarejestrowały osoby, mające bezpośredni związek ze zniszczeniem fontanny w Rybniku na Placu Wolności w nocy z 27 na 28 czerwca 2020 roku.

Jeśli rozpoznajecie osoby, zamieszczone na zdjęciach, rybnicka policja prosi o kontakt z dyżurnym rybnickiej komendy tel. 47 85 572 55 lub śledczymi tel. 47 85 572 87, 47 85 572 80. Informację można również przesłać mailowo: [email protected]

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn.