Położna z Czerwionki-Leszczyn jest ciężko chora

Położna z Czerwionki-Leszczyn jest ciężko chora. Ruszyła zbiórka

Jest położną w Przychodni MEDIPOZ w Czerwionce- Leszczynach od 10 lat. Wcześniej pracowała w Szpitalu w Knurowie. Tak wielu dzieciom pomogła przyjść na świat, tak wiele mam wspierała. Niestety guz kręgosłupa z dnia na dzień spowodował, że nie może chodzić. Ale Jej koleżanki z pracy wierzą, że stanie na własnych nogach, że wróci do nich i swoich pacjentek. Ruszyła zbiórka na rehabilitację.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?


Jak mówią przyjaciele:

Jej pasją było pomaganie! Kobieta o wielkiej empatii i dobrym sercu! Aktywna każdego dnia, zawsze chętna do pomocy, odbierała telefon o każdej porze by pomóc… Wielokrotnie mimo bólu czy choroby szła do pracy by czynić dobro. Prawie 30 lat doświadczenia jako położna, najpierw w szpitalu, potem w poradni położniczo-ginekologicznej. Przyjęła w swoje ramiona setki dzieci, jednocześnie zawsze będąc pełną empatii dla ich matek…

MANUELA, siostra Manuela, córka Manuela, koleżanka Manuela, położna Manuela, dobry człowiek Manuela…

Teraz sama potrzebuje pomocy

Zaczęło się od bólu i drętwienia nóg. Potem doszedł niedowład, a wreszcie diagnoza: guz w klatce piersiowej. Operacja się udała, jednak uciskany i niedokrwiony zbyt długo rdzeń kręgowy spowodował paraparezę (paraliż nóg).

Ale jest nadzieja, jest wiara, jest szansa, że jeszcze wróci do pełnej sprawności! Dwa tygodnie po operacji, a ona rusza palcami w stopach, próbuje siadać, nie poddaje się! Walczy! Ona chce nadal być aktywna w Waszym życiu!

Drodzy koledzy i koleżanki! Ukochana rodzino i przyjaciele! Sąsiedzi i sąsiadki! Wszyscy znajomi i ludzie dobrej woli! Teraz to Manuela potrzebuje Waszego wsparcia… Duchowego, mentalnego, ale przede wszystkim finansowego. Specjalistyczna rehabilitacja będzie trwała wiele miesięcy, jej koszt to nawet 25.000 złotych miesięcznie! Bez Waszej pomocy nie damy rady sami… Ona nie da sobie rady bez Waszej pomocy! DOBRO WRACA! Wierzymy w to my, rodzina, wierzy w to Manuela! Pomóżcie!

czytamy na stronie Siepomaga

Warto pomagać, dobro zawsze wraca. A w tych ciężkich czasach naprawdę trudno jest zebrać fundusze. Liczy się każda złotówka. Jeśli zechcecie wesprzeć Panią Manuelę kliknijcie tutaj, zbiórkę prowadzi Fundacja Siepomaga. Można także wysłać SMS na nr 72365 w treści wpisując: 0195602.

Można także przekazać 1% podatku:

Numer KRS: 0000396361, Cel szczegółowy: 1% 0195602 Manuela

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Dzięki Wam Krzysztof pojechał na rehabilitację. Trwa walka o kolejny miesiąc leczenia

powołani na konsultacje szkoleniową Previous post Koszykarze MKS Wodzisław Śl. powołani na konsultacje szkoleniową kadry wojewódzkiej „Młodzik”
Warsztaty tworzenia Palm Wielkanocnych Next post Warsztaty tworzenia Palm Wielkanocnych