Dzięki Wam Krzysztof pojechał na rehabilitację. Trwa walka o kolejny miesiąc rehabilitacji

Dzięki Wam Krzysztof pojechał na rehabilitację. Trwa walka o kolejny miesiąc leczenia

Opisywaliśmy już historię Krzysztofa Najdowskiego, którego partnerka Magdalena poruszyła niebo i ziemię, by przywrócić mu zdrowie po wypadku. Dzięki zrzutce, grupie z licytacjami na Facebooku oraz innym akcjom charytatywnym pojechał na turnus rehabilitacyjny do Krakowa. Niestety, jego koszt pochłonął prawie wszystkie zebrane pieniądze. Trwa walka o kolejny miesiąc leczenia.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?


Historię Krzysia opisywaliśmy tutaj. Dzięki Waszej ogromnej pomocy, po chwilowym pobycie w domu pojechał na 4 tygodnie do Krakowa, by tam w ośrodku rehabilitacyjnym walczyć o każdy ruch. Koszt tego wyjazdu to 25 830 zł! Do tej pory zebrano 28 430 zł. Przez czas, w jakim Krzyś był domu pieniądze poszły także na rehabilitację „na miejscu”, potrzebny sprzęt, artykuły higieniczne, itp. Zaś cztery tygodnie w ośrodku to zdecydowanie za mało, by ten młody człowiek mógł wrócić do pełnej sprawności.

Trwa walka o kolejny miesiąc leczenia

Do pomocy z każdym dniem przyłącza się wielu wspaniałych ludzi. Rodzina, znajomi i przyjaciele robią wszystko, by zebrać chociaż najmniejsze kwoty. Odbyły się różne akcje charytatywne, o czym pisaliśmy szerzej tutaj. Nadal działa zbiórka, gdzie można wpłacać chociaż symboliczne kwoty. W kilku punktach stoją także puszki, gdzie można wrzucić coś od siebie. Także Gmina Czerwionka-Leszczyny włączyła się w pomoc i co jakiś czas udostępnia serduszko na nakrętki dla Krzysia.

Powstała grupa z licytacjami, gdzie można wylicytować lub wystawić na rzecz Krzysztofa ciekawe fanty – rękodzieła, wspaniałe obrazy, ubrania, płyty, akcesoria dla dzieci, itp. Na jednej z najnowszej licytacji pojawił się przepiękny obraz autorstwa Pani Haliny, który ozdobi każde wnętrze.

Obraz można wylicytować na grupie Licytacje dla Krzysia

Partnerka Krzysia dziękuje wszystkim za każdą pomoc, a także wszelkie udostępnienia. Nie traci nadziei. W swoich mediach społecznościowych zamieściła wpis i filmik:

Film z rehabilitacji można zobaczyć tutaj.

Oby Krzysiowi nie był już potrzebny sprzęt do tego, by móc chodzić, jak większość z nas.
Na razie jednak pozostaje to w sferze marzeń i celów do zrealizowania, ale dzięki Wam Krzyś ma możliwość rehabilitacji na najwyższym poziomie.
Wózek jednak pozostanie naszym przyjacielem jeszcze przez długi czas, bo proces rehabilitacyjny Krzysia jeszcze potrwa bardzo długo, co oczywiście przekłada się na finanse, których bardzo potrzebujemy.
Dlatego prosimy Was o wsparcie, bo wiemy że razem możemy więcej.
Jak można nas wesprzeć?
1% podatku:
Numer KRS 0000396361
Cel szczegółowy 0156745 Krzysztof
Nasza zrzutka:
https://zrzutka.pl/ejep55
Grupa z licytacjami:
Licytacje dla Krzysia
Like, komentarz czy udostępnienie posta u siebie, na grupie czy w relacji, co pomoże nam zwiększyć zasięgi.
Dziękujemy wszystkim za wsparcie i wpłaty.
Razem możemy wszystko.
A my się nie poddajemy!

Ogromnym wsparciem będzie także pomoc w rozkręceniu grupy z licytacjami! Stąd prośba, by do niej dołączyć i zapraszać znajomych. Dobro wraca!

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

pomóż znaleźć sprawcę Previous post Pomóż znaleźć sprawcę!
rekrutacja przedszkole Next post Rekrutacja do przedszkoli na rok szkolny 2022/2023 w Czerwionce-Leszczynach