Policja przejęła dużą ilość narkotyków

Policja przejęła dużą ilość narkotyków

Policjanci z z Komisariatu III w Rudzie Śląskiej – Kochłowicach zatrzymali parę, która odpowie za posiadanie dużej ilości narkotyków. Posiadali prawie 3 tysiące porcji! 32-latkowi i jego 21-letniej partnerce grozi 10 lat więzienia.


Dziękujemy, że do nas wpadłeś. Pamiętaj, że jesteśmy medium obywatelskim.
Nie jesteśmy na pasku żadnej lokalnej władzy czy firmy.
Szukamy prawdy!
lokalsi.net


Policjanci z Rudy Śląskiej, zajmujący się przestępczością narkotykową otrzymali zgłoszenie, iż para z Kochłowic posiada w mieszkania narkotyki. Policja po weryfikacji tego zgłoszenia wkroczyła do mieszkania 32-latka i jego 21-letniej partnerki, gdzie znaleźli pudełko z narkotykami.

Jak informuje Śląska Policja:

Badanie przeprowadzone przy pomocy specjalistycznych testerów wykazało, że zabezpieczony proszek to amfetamina, z której można było przygotować blisko 3000 porcji dilerskich. Materiał dowodowy zgromadzony w tej sprawie pozwolił przedstawić parze zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających

W dalszym ciągu trwają czynności w tej sprawie. Policja nie wyklucza dalszych zatrzymań. Podejrzanym grozi 10 lat pozbawienia wolności.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn.