Pociąg potrącił rowerzystkę

Pociąg potrącił rowerzystkę

Do tragedii doszło na oznakowanym przejeździe kolejowym w jednej z dzielnic Orzesza. Pociąg osobowy relacji Warszawa-Praga śmiertelnie potrącił 77-letnią rowerzystkę. Policja apeluje o ostrożność.


Dziękujemy, że do nas wpadłeś. Pamiętaj, że jesteśmy medium obywatelskim.
Nie jesteśmy na pasku żadnej lokalnej władzy czy firmy.
Szukamy prawdy!
Już teraz możesz pomóc nam się rozwijać. Zerknij tutaj!
lokalsi.net

W jednej z dzielnic Orzesza doszło do tragedii – pociąg potrącił kierującą rowerem 77-latkę. Do zdarzenia doszło dziś, przed godziną 9:00 rano na przejeździe kolejowym przy ulicy Powstańców w Orzeszu-Jaśkowicach.

Według ustaleń policjantów, jadąca w kierunku swojego domu rowerem 77-letnia mieszkanka miasta została potrącona przez pociąg osobowy relacji Warszawa-Praga. Miejsce to jest oznakowane, ale niestrzeżone. Maszynista był trzeźwy, jednak zabezpieczono również do badań jego krew pod kątem obecności innych niedozwolonych substancji

informuje Śląska Policja

Prokurator zlecił sekcję zwłok. Ruch w tym miejscu został wznowiony po godzinie 12.30.

Informacja i zdj.: Śląska Policja

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn.