Pijany kierowca wjechał w ogrodzenie

Pijany kierowca wjechał w ogrodzenie

Rybniccy policjanci zatrzymali pijanego kierowcę opla. 29 letni mężczyzna nie dostał prędkości, zjechał na przeciwny pas ruchu, po czym uderzył w ogrodzenie posesji w Przegędzy. Następnie wywrócił samochód. Mężczyzna miał w organizmie blisko półtora promila alkoholu. Nie doznał poważnych obrażeń.

Wczoraj, około godziny 23.00 w Przegędzy na ulicy Leszczyńskiej kierujący oplem corsą, jadąc w kierunku ulicy Leszczyńskiej nie dostosował prędkości do warunków jazdy. Zjechał na przeciwny pas ruchu i uderzył w ogrodzenie posesji, po czym wywrócił pojazd. Badanie wykazało u 29-letniego mieszkańca powiatu rybnickiego blisko półtora promila. Mężczyźnie grożą dwa lata pozbawienia wolności.

Rybnicka policja apeluje do kierowców o zdrowy rozsądek i ostrożną jazdę.

Zdjęcia: Policja Rybnik

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn. Pracownik sklepu charytatywnego dobryduch.pl