Orzeskie Centrum Nakrętkowe

Orzeskie Centrum Nakrętkowe

Oddolna inicjatywa, wspierająca chore dzieciaki została powołana pod nazwą Orzeskie Centrum Nakrętkowe. Ma ona za zadanie choć trochę pomóc w walce dzieciakom z chorobami i tym samym odciążyć jej rodziny.


Dziękujemy, że do nas wpadłeś. Pamiętaj, że jesteśmy medium obywatelskim.
Nie jesteśmy na pasku żadnej lokalnej władzy czy firmy.
Szukamy prawdy!
Już teraz możesz pomóc nam się rozwijać. Zerknij tutaj!
lokalsi.net

Orzeskie Centrum Nakrętkowe wzięło sobie za cel postawienie metalowego serduszka, służącego do zbierania nakrętek w każdej z dzielnic Orzesza. Inicjatywa jest szczytna, ale i kosztowna, gdyż jedno serduszko to koszt wahający się w okolicy 2000 zł. W tym celu inicjator zorganizował zrzutkę na specjalnym portalu na kwotę 10 500 zł. Praktycznie udało się już osiągnąć 80% tej kwoty. Zrzutka potrwa jeszcze tylko 8 dni, dlatego zachęcamy do wzięcia udziału w tak szlachetnej akcji.

Link do zrzutki:

https://zrzutka.pl/d259v4

Powyższy link przekieruje Państwa bezpośrednio do strony zrzutki. Na tej stronie mogą Państwo zarówno przekazać datek jak i zagłębić się w tematykę całej akcji. Życzymy więcej takich inicjatyw w innych miastach!

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Paulina Falkowska

Mieszkanka Orzesza. Studentka Politechniki Śląskiej w Gliwicach. W wolnym czasie zajmuje się tańcem i pisaniem. Aktywna jako wolontariusz w sferze eventów sportowych.