Metalowe serduszko na nakrętki Orzeskie Centrum Nakrętkowe

Orzeskie Centrum Nakrętkowe

Oddolna inicjatywa, wspierająca chore dzieciaki została powołana pod nazwą Orzeskie Centrum Nakrętkowe. Ma ona za zadanie choć trochę pomóc w walce dzieciakom z chorobami i tym samym odciążyć jej rodziny.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Wszyscy uczestnicy dotychczasowych biegów przebieli już razem około 60 000 km. Już od kilkunastu dni trwają zapisy do XVI edycji biegu, a na liście startowej rejestracji dokonało już prawie 200 osób.

Tegoroczny limit uczestników wynosi 600 osób. Zapisów można dokonać na portalu w kwocie:

  • 55 zł do dnia 24.09.2023,
  • w późniejszym terminie (od 25.09.2023 do 05.10.2023) w kwocie 80 zł,
  • w dniu zawodów (15.10.2022) pod warunkiem niewyczerpania limitu 600 osób w kwocie 120 zł. 

Rywalizacji na dystansie 10 km w „biegu głównym”, zgodnie z tradycją będzie w tym dniu towarzyszył „bieg po zdrowie” na dystansie ok. 2,5 km.  Tu limit uczestników wynosi 750 osób.

Opłata startowa to”

  • 15 zł do dnia 5.10.2023 oraz
  • 25 zł w dniu biegu pod warunkiem niewykorzystania limitu uczestników.

Miło nam poinformować, że zamknęliśmy długą listę sponsorów biegu, którym już dziękujemy za  wsparcie. Prezentujemy ich w grafice.

mówią Organizatorzy

Wszystkie informacje można uzyskać na stronie internetowej. Już teraz serdecznie zapraszamy do udziału w XVI Żorskim Biegu Ulicznym!

Informacja i grafiki: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Żorach

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?


Orzeskie Centrum Nakrętkowe wzięło sobie za cel postawienie metalowego serduszka, służącego do zbierania nakrętek w każdej z dzielnic Orzesza. Inicjatywa jest szczytna, ale i kosztowna, gdyż jedno serduszko to koszt wahający się w okolicy 2000 zł. W tym celu inicjator zorganizował zrzutkę na specjalnym portalu na kwotę 10 500 zł. Praktycznie udało się już osiągnąć 80% tej kwoty. Zrzutka potrwa jeszcze tylko 8 dni, dlatego zachęcamy do wzięcia udziału w tak szlachetnej akcji.

Link do zrzutki:

https://zrzutka.pl/d259v4

Powyższy link przekieruje Państwa bezpośrednio do strony zrzutki. Na tej stronie mogą Państwo zarówno przekazać datek jak i zagłębić się w tematykę całej akcji. Życzymy więcej takich inicjatyw w innych miastach!

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Unia Książenice Previous post Unia Książenice z problemami finansowymi
rok po pożarze Next post Co z familokiem Wspólnoty Mieszkaniowej? Rok po pożarze…(GALERIA)

Ja - Wioleta Grzybek, dziennikarka portalu lokalsi.net przeprasza Zarząd Partii Polska 2050, a także Mirosława Małka - kandydata w wyborach do senatu RP wyznaczonych na 15 października 2023 roku, którego zmierza zgłosić Komitet Wyborczy Polska 2050, za nieprawdziwe wypowiedzi poprzez nazywanie Partii Polska 2050 "podróbką", zarzucanie utworzonemu Komitetowi Wyborczemu Polska 2050, że wprowadza w błąd wyborców; zarzucanie, że Partia Polska 2050 przywłaszczyła sobie nazwę Stowarzyszenia Polska 2050 oraz, że start kandydata Komitetu Wyborczego Polska 2050 do Senatu RP jest formą zemsty na kontrkandydacie innej partii.

This will close in 0 seconds