Odzyskany łup!

Odzyskany łup!

Rybniccy policjanci odzyskali skradziony łup! Zatrzymali 21-letniego mężczyznę podejrzanego o kradzież zegarków i monet kolekcjonerskich o wartości blisko 58 tysięcy złotych. Zostały skradzione z rybnickiego domu.


Dziękujemy, że do nas wpadłeś. Pamiętaj, że jesteśmy medium obywatelskim.
Nie jesteśmy na pasku żadnej lokalnej władzy czy firmy.
Szukamy prawdy!
Już teraz możesz pomóc nam się rozwijać. Zerknij tutaj!
lokalsi.net

Policja zatrzymała 21-latka podejrzanego o kradzież zegarków i monet kolekcjonerskich o wartości blisko 58 tysięcy złotych. W jednym z domów jednorodzinnych w Rybniku doszło do kradzieży na przełomie grudnia i stycznia. Skradziony łup został sprzedany do śląskich lombardów.

Odzyskany łup

Śledczym udało się odzyskać część skradzionych rzeczy o wartości 45 tys. zł. Podejrzany przyznał się już do winy i złożył wyjaśnienia. Teraz grozi mu do 5 lat więznienia.

Źródło i zdjęcia: Śląska Policja

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn.