Odzyskany łup!

Odzyskany łup!

Rybniccy policjanci odzyskali skradziony łup! Zatrzymali 21-letniego mężczyznę podejrzanego o kradzież zegarków i monet kolekcjonerskich o wartości blisko 58 tysięcy złotych. Zostały skradzione z rybnickiego domu.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Policja zatrzymała 21-latka podejrzanego o kradzież zegarków i monet kolekcjonerskich o wartości blisko 58 tysięcy złotych. W jednym z domów jednorodzinnych w Rybniku doszło do kradzieży na przełomie grudnia i stycznia. Skradziony łup został sprzedany do śląskich lombardów.

Odzyskany łup

Śledczym udało się odzyskać część skradzionych rzeczy o wartości 45 tys. zł. Podejrzany przyznał się już do winy i złożył wyjaśnienia. Teraz grozi mu do 5 lat więznienia.

Źródło i zdjęcia: Śląska Policja

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Więcej w lokalsi.net

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn. Pracownik sklepu charytatywnego dobryduch.pl