ankieta program mieszkaniowy

Nowy program mieszkaniowy. Wypełnij ankietę

Gmina i Miasto Czerwionka-Leszczyny przystępuje do nowego programu mieszkaniowego. Osoby zainteresowane udziałem w tym przedsięwzięciu proszone są o wypełnienie ankiety.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?


Społeczne Inicjatywy Mieszkaniowe to spółki, które w porozumieniu z samorządem budują i wynajmują mieszkania z przystępnym czynszem. Takie lokale na wynajmem z możliwością wykupu na własność planuje wybudować spółka pod nazwą SIM Śląsk Południe, do której należeć ma także Gmina i Miasto Czerwionka-Leszczyny.

SIM Śląsk Południe planuje na terenie gmin, które przystąpią do spółki, wybudować budynki wielorodzinne, w sumie ponad 1000 mieszkań na wynajmem, o korzystnym czynszu, z możliwością wykupienia lokalu mieszkalnego na własność.

25 czerwca Rada Miejska wyraziła zgodę na utworzenie przez Gminę i Miasto Czerwionka-Leszczyny spółki pod firmą SIM Śląsk Południe spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Bielsku-Białej, której udziałowcem będzie także Krajowy Zasób Nieruchomości. Data powołania do życia spółki z siedzibą w Bielsku-Białej planowana jest na wrzesień tego roku, a budowa mieszkań ma ruszyć w ciągu maksymalnie dwóch lat od powstania spółki.

Ankieta

W związku z tym UGiM w Czerwionce-Leszczynach informuje:

Pracownicy Urzędu Gminy i Miasta oraz Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej przygotowali ankietę dla mieszkańców zainteresowanych udziałem w planowanym przedsięwzięciu. Celem ankiety jest określenie skali zainteresowania mieszkańców nową ofertą, a także zapoznanie się z oczekiwaniami i preferencjami związanymi z projektem budowlanym, a co za tym idzie strukturą i wielkością mieszkań

Ankieta dostępna jest tutaj oraz w wersji papierowej w Urzędzie Gminy i Miasta i Zakładzie Gospodarki Mieszkaniowej.

Informacja i zdjęcie: UGiM Czerwionka-Leszczyny

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Geocaching Previous post Geocaching – poszukajmy skarbów w Dębieńsku!
Akcja znakowania rowerów Next post Akcja znakowania rowerów. Nie daj szansy złodziejowi