Nie żyje Dariusz Gnatowski

Nie żyje Dariusz Gnatowski

Dariusz Gnatowski, odtwórca roli Arnolda Boczka w słynnym serialu “Świat według Kiepskich” nie żyje. Miał 59 lat. Wczoraj dla RMF FM i PAP potwierdził te informacje zastępca dyrektora Szpitala Specjalistycznego im. J. Dietla w Krakowie. W rozmowie z TVN24 wspomniał, że pacjent miał objawy COVID-19, jednak lekarze nie zdążyli wykonać testu.


Dziękujemy, że do nas wpadłeś. Pamiętaj, że jesteśmy medium obywatelskim.
Nie jesteśmy na pasku żadnej lokalnej władzy czy firmy.
Szukamy prawdy!
lokalsi.net


O śmierci aktora jako pierwszy na Twitterze poinformował Marek Balawajder. Aktor zmarł na zapalenie płuc i ciężką niewydolność oddechową w Krakowie. Mimo długiej reanimacji i wysiłków lekarzy nie udało się go uratować. Takie objawy wskazują na zakażenie koronawirusem, jednak lekarze nie zdążyli wykonać testu. Aktor chorował także na cukrzycę typu 2.

Dariusz Gnatowski urodził się 24 maja 1961 w Rudzie Śląskiej. Był polskim aktorem filmowym, teatralnym i dubbingowym. Mieszkał w Gorzkowie koło Wieliczki. 20 grudnia 1986 zadebiutował w roli Mieczysława Walpurga w Wariacie i zakonnicy Witkiewicza w reż. Krzysztofa Jasińskiego w Teatrze STU w Krakowie. Zyskał sławę ogólnopolską w 1999 dzięki roli Arnolda Boczka w serialu Świat według Kiepskich.

Zdjęcie: Wikipedia

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn.