deklaracje

Nabór deklaracji wstępnych dot. wymiany kotłów w 2021 roku

Wójt Gminy Świerklany ogłosił nabór deklaracji wstępnych dot. wymiany kotłów w 2021 roku.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?


Mieszkańcy, którzy chcą przeprowadzić wymianę kotła, w istniejącym budynku mieszkalnym (oddanym do użytku przed 1.09.2017r.) muszą złożyć deklarację wstępną w Urzędzie Gminy. Deklarację można złożyć w kancelarii Urzędu Gminy Świerklany (parter pok. nr 0.09) od 11 stycznia do 19 lutego bieżącego roku.

Deklaracje, które wpłyną do Urzędu Gminy Świerklany do 19 lutego 2021r. zostaną ujęte na liście podstawowej do dofinansowania (podpisywanie umów dotacji planowane na czerwiec – lipiec 2021r.). Natomiast te, które wpłyną po dniu 19 lutego 2021r. zostaną ujęte na liście rezerwowej (podpisywanie umów w przypadku zwolnienia się miejsc na liście podstawowej).

Wzór deklaracji można otrzymać w Urzędzie Gminy (parter pok. 0.03, 0.04). lub pobrać z działu.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

alpaki Previous post W Rydułtowach mieszkają alpaki
stypendia Next post Wnioski o przyznanie stypendia sportowego w Czerwionce-Leszczynach

Ja - Wioleta Grzybek, dziennikarka portalu lokalsi.net przeprasza Zarząd Partii Polska 2050, a także Mirosława Małka - kandydata w wyborach do senatu RP wyznaczonych na 15 października 2023 roku, którego zmierza zgłosić Komitet Wyborczy Polska 2050, za nieprawdziwe wypowiedzi poprzez nazywanie Partii Polska 2050 "podróbką", zarzucanie utworzonemu Komitetowi Wyborczemu Polska 2050, że wprowadza w błąd wyborców; zarzucanie, że Partia Polska 2050 przywłaszczyła sobie nazwę Stowarzyszenia Polska 2050 oraz, że start kandydata Komitetu Wyborczego Polska 2050 do Senatu RP jest formą zemsty na kontrkandydacie innej partii.

This will close in 0 seconds