Nabór deklaracji wstępnych dot. wymiany kotłów w 2021 roku

Nabór deklaracji wstępnych dot. wymiany kotłów w 2021 roku

Wójt Gminy Świerklany ogłosił nabór deklaracji wstępnych dot. wymiany kotłów w 2021 roku.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Mieszkańcy, którzy chcą przeprowadzić wymianę kotła, w istniejącym budynku mieszkalnym (oddanym do użytku przed 1.09.2017r.) muszą złożyć deklarację wstępną w Urzędzie Gminy. Deklarację można złożyć w kancelarii Urzędu Gminy Świerklany (parter pok. nr 0.09) od 11 stycznia do 19 lutego bieżącego roku.

Deklaracje, które wpłyną do Urzędu Gminy Świerklany do 19 lutego 2021r. zostaną ujęte na liście podstawowej do dofinansowania (podpisywanie umów dotacji planowane na czerwiec – lipiec 2021r.). Natomiast te, które wpłyną po dniu 19 lutego 2021r. zostaną ujęte na liście rezerwowej (podpisywanie umów w przypadku zwolnienia się miejsc na liście podstawowej).

Wzór deklaracji można otrzymać w Urzędzie Gminy (parter pok. 0.03, 0.04). lub pobrać z działu.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Więcej w lokalsi.net

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn. Pracownik sklepu charytatywnego dobryduch.pl