Ogłoszenie ośrodka Medipoz w sprawie szczepień

Ogłoszenie ośrodka Medipoz w sprawie szczepień

Ośrodek zdrowia Medipoz w Czerwionce-Leszczynach informuje, iż przyjmowane są zgłoszenia na szczepienia osób w wieku 60-69 lat (szczepionka Astra Zeneca) oraz osób 70+ szczepionką firmy Pfizer.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Ośrodek Medipoz na dzień dzisiejszy przyjmuje zgłoszenia na szczepienia osób w wieku 60-69 lat (szczepionka Astra Zeneca) oraz osób 70+ szczepionką firmy Pfizer.

Zgłoszenie na szczepienie

Żeby zgłosić się na szczepienie należy wysłać e-mail na adres [email protected] w treści e-maila wpisując następujące dane:

  • imię i nazwisko,
  • pesel,
  • nr telefonu.

Kiedy termin szczepienia zostanie wyznaczony, pielęgniarka skontaktuje się z pacjentami telefonicznie. Przychodnia bardzo prosi o cierpliwość, gdyż czas oczekiwania jest zależny od grupy populacyjnej i dostępności szczepionek. Może on wynieść nawet 2 miesiące.

Medipoz uprzejmie prosi o zaniechanie telefonów z pytaniami, kiedy dana osoba zostanie zaszczepiona, gdyż utrudnia to pracę przychodni. Po zapisaniu się trzeba cierpliwie czekać na telefon z przychodni.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Więcej w lokalsi.net

Gdzie się zaszczepisz? Sprawdź

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn. Pracownik sklepu charytatywnego dobryduch.pl