Ogłoszenie ośrodka Medipoz w sprawie szczepień

Ogłoszenie ośrodka Medipoz w sprawie szczepień

Ośrodek zdrowia Medipoz w Czerwionce-Leszczynach informuje, iż przyjmowane są zgłoszenia na szczepienia osób w wieku 60-69 lat (szczepionka Astra Zeneca) oraz osób 70+ szczepionką firmy Pfizer.


Dziękujemy, że do nas wpadłeś. Pamiętaj, że jesteśmy medium obywatelskim.
Nie jesteśmy na pasku żadnej lokalnej władzy czy firmy.
Szukamy prawdy!
Już teraz możesz pomóc nam się rozwijać. Zerknij tutaj!
lokalsi.net


Ośrodek Medipoz na dzień dzisiejszy przyjmuje zgłoszenia na szczepienia osób w wieku 60-69 lat (szczepionka Astra Zeneca) oraz osób 70+ szczepionką firmy Pfizer.

Zgłoszenie na szczepienie

Żeby zgłosić się na szczepienie należy wysłać e-mail na adres [email protected] w treści e-maila wpisując następujące dane:

  • imię i nazwisko,
  • pesel,
  • nr telefonu.

Kiedy termin szczepienia zostanie wyznaczony, pielęgniarka skontaktuje się z pacjentami telefonicznie. Przychodnia bardzo prosi o cierpliwość, gdyż czas oczekiwania jest zależny od grupy populacyjnej i dostępności szczepionek. Może on wynieść nawet 2 miesiące.

Medipoz uprzejmie prosi o zaniechanie telefonów z pytaniami, kiedy dana osoba zostanie zaszczepiona, gdyż utrudnia to pracę przychodni. Po zapisaniu się trzeba cierpliwie czekać na telefon z przychodni.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Gdzie się zaszczepisz? Sprawdź

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn.