MKS Wodzisław Śląski znów na czele!

MKS Wodzisław Śląski znów na czele!

18.02.2021 wodzisławscy koszykarze wygrali kolejne ważne, wyjazdowe spotkanie – tym razem w Tychach. Wodzisławianie wypracowali sobie bezpieczną przewagę punktową, już w pierwszej połowie i nie oddali jej do końca meczu.


Dziękujemy, że do nas wpadłeś. Pamiętaj, że jesteśmy medium obywatelskim.
Nie jesteśmy na pasku żadnej lokalnej władzy czy firmy.
Szukamy prawdy!
Już teraz możesz pomóc nam się rozwijać. Zerknij tutaj!
lokalsi.net


Wszystkich cieszy kolejne zwycięstwo wodzisławian. Był to Finał „A” eliminacji do Mistrzostw Polski U15M w strefie śląsko-opolskiej. Swojej radości nie kryje trener, Marek Malik:

Brawo dla całej drużyny za wygrane spotkanie. W kolejnym meczu za tydzień (25.02.21), nareszcie w hali SP 28 Wodzisław, ważny mecz z „Jedynką” Niemodlin. Oczekujemy od zespołu udanego rewanżu za mecz w Niemodlinie

MOSM Tychy – MKS WODZISŁAW 51:69 (10:12, 10:21, 16:17, 15:19)

Punkty dla MKS WODZISŁAW w tym meczu zdobyli: Mikołaj Kolarski 15, Mateusz Michnik 15 ( 1x 3pkt. ) Artur Szczeponek 12, Piotr Pożarowszczyk 11, Jarosław Fierut 6, Krzysztof Jargoń – kapitan zespołu 6, Michał Nawrocki 2, Maciej Łazarczyk 2. Ponadto w zawodach uczestniczyli: Bartosz Jordan, Wiktor Maziarz – Piotrowski, Kuba Żurek i Maksymilian Fryc. Trener zespołu – Marek Malik.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn.