Maks i Dinopowieśći coraz bliżej

Wydarzenie charytatywne i portal Lokalsi.net zaprasza Małych i Dużych na warsztaty, szkolenia medyczne, kawiarenki dyskusyjne i występy lokalnych artystów. Wszystko po to, by zebrać pieniądze na leczenie Maksa Podlejskiego. Chłopiec zmaga się z chorobą Niemanna Picka typu C i nieustannie potrzebuje lekarstw i rehabilitacji.

CKE 29.02.2020

9:00 – 15:00

18:00 – 21:00

W programie wydarzenia:

Warsztaty ROZBUDŹ W SOBIE DINOZAURA, które poprowadzą uczniowie SP4 w Czerwionce. To tu odkryte zostaną tajniki literatury, kreatywności, dziecięcej wyobraźni i teatralnych możliwości.

Kawiarenki DYSKUSYJNE, gdzie przy ciastku i kawie darmowych porad udzielą specjaliści ds. rozwoju i wychowania dzieci oraz młodzieży.

Szkolenia MEDYCZNE, przeprowadzone przez studentów medycyny UJ i SUM. Podczas szkoleń zaprezentowane zostaną techniki udzielania pierwszej pomocy oraz pomoc defibrylatorem. Na pytania i wszelkie wątpliwości odpowiedzą Prowadzący szkolenie.

Strefa RELAKSU, to miejsce, w którym można odpocząć wsłuchując się w Dinopowieści. Na miękkich pufach i przy kolorowych stoliczkach zachęcamy do rysowania ulubionych dinozaurów.

Harcerze HUFIEC Ziemi Rybnickiej, urozmaicą wydarzenie i zwrócą uwagę na militarną pasję Maksa. Zachęcamy do odwiedzenia harcerskiego punktu.

TEATRZYK NA PATYKU, zaprezentuje nietuzinkowy spektakl o 12:00 na sali koncertowej CKE.

Część OFICJALNA, rozpocznie się o 18:00 by uświetnić finał wydarzenia charytatywnego dla Maksa Podlejskiego. To tu zagra zespół DREAM LIGHT. W programie także: kawiarenka, zabawy i dinozaurastyczne atrakcje.

Cały dochód z wydarzenia MAKS I DINOPOWIEŚCI przeznaczony zostanie na wsparcie Maksa Podlejskiego w codziennej walce z chorobą.

Przygotuj łapy, pancerz i ogon – uczestnicz w charytatywnym dniu razem z Dinozaurami.

Do zobaczenia 29 lutego! ŁAPA

Źródło: materiały organizatora

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Previous post Strajk i negocjacje w rybnickim szpitalu
Dzikie wysypiska w Czerwionce-Leszczynach Next post Dzikie wysypiska w Czerwionce-Leszczynach [ROZMOWA]