Maks Podlejski został bohaterem dinopowieści. Wydarzenie charytatywne ze zbiórką pieniędzy

Historie prawdziwych ludzi opowiadane przez dinozaury to pomysł Pauliny Błażycy, która 10 marca 2018 roku podjęła się projektu „Dinopowieści”.


W bajkach Pauliny znajdziemy przeróżne dinozaury. Te z długim ogonem, miękkim pancerzem czy ostrymi kłami. Diniusie i Dinelki mają za zadanie uczyć kreatywnego działania oraz rozwijać wyobraźnie u młodych.

29 lutego 2020 roku organizowane jest wydarzenie, którego głównym celem jest zbiórka pieniędzy dla Maksa Podlejskiego. Chłopak jest podopiecznym fundacji ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ. Choruje na rzadką chorobę Niemanna Picka typu c , gdzie konieczna jest codzienna, bardzo kosztowna rehabilitacja, którą NFZ pokrywa tylko częściowo.

Wydarzenie „Maks i Dinopowieści” to warsztaty kreatywnego działania pod okiem specjalistów, czyli dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 4 im. Tadeusza Kościuszki w Czerwionce.

29 lutego poznamy też zasady przeprowadzania pierwszej pomocy, dzięki studentom CMUJ i SUM. Rodzice porozmawiają ze specjalistami ds. rozwoju dziecka w Kawiarenkach Dyskusyjnych. A jeśli Człowieki postanowią odpocząć – udadzą się do Strefy Relaksu, gdzie będzie można posłuchać Dinopowieści dzięki interpretacjom aktorów z różnych stron Polski.
Zasady jakimi kierują się twórcy eventu to ekologia, wolontariat, współpraca i charytatywność.

„Maks i Dinopowieści” to nie tylko jednodniowy event. To również aukcja charytatywna, do której można dołączyć w każdej chwili. Wszelkie informacje znajdują się na stronach „G.I.MAX – Max Walczy” i „Dinopowieści”.

Walcz z Maksem i przyjdź 29 lutego do CKE!

https://m.facebook.com/events/1027987690933140

Połączmy siły i razem Walczmy dla Maksa!

Czerwionka-Leszczyny tonie w śmieciach? Previous post Czerwionka-Leszczyny tonie w śmieciach?
Next post Ferie 2020: Wyślij swoje dziecko na wycieczki z MOKiem

Ja - Wioleta Grzybek, dziennikarka portalu lokalsi.net przeprasza Zarząd Partii Polska 2050, a także Mirosława Małka - kandydata w wyborach do senatu RP wyznaczonych na 15 października 2023 roku, którego zmierza zgłosić Komitet Wyborczy Polska 2050, za nieprawdziwe wypowiedzi poprzez nazywanie Partii Polska 2050 "podróbką", zarzucanie utworzonemu Komitetowi Wyborczemu Polska 2050, że wprowadza w błąd wyborców; zarzucanie, że Partia Polska 2050 przywłaszczyła sobie nazwę Stowarzyszenia Polska 2050 oraz, że start kandydata Komitetu Wyborczego Polska 2050 do Senatu RP jest formą zemsty na kontrkandydacie innej partii.

This will close in 0 seconds