Konkurs na Wolontariusza Roku 2020 Subregionu Zachodniego

Konkurs na Wolontariusza Roku 2020 Subregionu Zachodniego

Do 27 listopada można zgłaszać swoich kandydatów na Wolontariusza Roku 2020 Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego. Konkurs jest skierowany do wolontariuszy oraz organizacji i instytucji współpracujących z wolontariuszami.


Dziękujemy, że do nas wpadłeś. Pamiętaj, że jesteśmy medium obywatelskim.
Nie jesteśmy na pasku żadnej lokalnej władzy czy firmy.
Szukamy prawdy!
lokalsi.net


Stowarzyszenie OLIGOS, Forum Organizacji Pozarządowych Subregionu Zachodniego oraz Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS w Rybniku pragną w sposób szczególny docenić, wyróżnić i nagrodzić wolontariuszy za ich pracę. Jak sami piszą organizatorzy:

Celem konkursu jest promocja aktywnych, zaangażowanych społecznie osób, które podejmują działania na rzecz innych, wspierają działania organizacji i instytucji, organizują i włączają się w inicjatywy, akcje i działania społeczne na terenie Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego

Promocja i upowszechnianie dobrych praktyk współpracy organizacji i instytucji z wolontariuszami są celem konkursu. Trzeba podkreślić, iż rok 2020 nie był łatwy dla wolontariuszy i organizacji pozarządowych, dlatego warto doceniać tych wspaniałych ludzi. Można Ich zgłaszać w trzech kategoriach:

  • wolontariat indywidualny,
  • grupy wolontariackie (w tym szkolne koła wolontariuszy),
  • wolontariat pracowniczy.

Główną nagrodą w konkursie jest tytuł „Wolontariusz roku 2020 Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego”. Formularze zgłoszeniowe wraz ze zdjęciami/filmikiem należy przesłać na adres e-mail [email protected] oraz dostarczyć w wersji papierowej do Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS (Rudzka 13C, Rybnik). Organizatorzy czekają na zgłoszenia do 27 listopada.

Regulamin konkursu znajduje się tutaj, zaś formularz zgłoszeniowy tutaj.

Źródło i grafika: CRIS

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?


Dziękujemy, że do nas wpadłeś. Pamiętaj, że jesteśmy medium obywatelskim.
Nie jesteśmy na pasku żadnej lokalnej władzy czy firmy.
Szukamy prawdy!
lokalsi.net


Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn.