Kolejny pirat drogowy w Czerwionce-Leszczynach pod wpływem narkotyków

Kolejny pirat drogowy w Czerwionce-Leszczynach pod wpływem narkotyków

Policjanci z grupy SPEED zatrzymali 29-latka, kierującego oplem. Nie posiadał on uprawnień do kierowania pojazdami. Był po wpływem narkotyków.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Podczas patrolowania Czerwionki-Leszczyn, po godzinie 1.00, na ulicy Księdza Pojdy policjanci zatrzymali opla do kontroli drogowej. Kierowcą był mieszkaniec powiatu rybnickiego. Dziwnie się zachowywał, więc mundurowi zbadali go narkotestem. Tester wykrył możliwą zawartość amfetaminy i metaamfetaminy w ślinie mężczyzny, dlatego dodatkowo została mu pobrana krew do badań. Ponadto, okazało się, że kierowca nie posiadał prawa jazdy. Nieodpowiedzialny kierowca został ukarany 500-złotowym mandatem karnym, a jego samochód został odholowany na strzeżony parking.

Zobacz także: Jechał pod wpływem narkotyków w rejonie Czerwionki-Leszczyn!

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn. Pracownik sklepu charytatywnego dobryduch.pl