Kolejny pijany kierowca zatrzymany dzięki reakcji świadka

Kolejny pijany kierowca zatrzymany dzięki reakcji świadka

Policjanci z rybnickiej drogówki zatrzymali pijanego kierowcę, dzięki dobrej reakcji świadka. Pijany kierowca to 30-letni mieszkaniec Rybnika.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

W Sylwestrową noc pijany kierowca odwoził znajomego. Kiedy świadek zareagował – mężczyzna poprosił o kieliszek alkoholu. Jak informuje rybnicka policja:

Z relacji zgłaszającego wynikało, że mężczyzna przywiózł jego sąsiada, jest kompletnie pijany i poprosił jeszcze o kieliszek wódki

Mundurowi udali się w kierunku ulicy Łanowej w Rybniku, by sprawdzić stan trzeźwości kierowcy. Kierował pojazdem marki Aixam. Jak się okazało, w jego organizmie znajdowało się 2,5 promila alkoholu! Mieszkaniec Rybnika odpowie za jazdę pod wpływem alkoholu i bez uprawnień.

To już kolejny przypadek, kiedy za sprawą świadków, uniemożliwia się dalszą jazdę kierowcom łamiącym przepisy prawa.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Więcej w lokalsi.net

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn. Pracownik sklepu charytatywnego dobryduch.pl