zwycięstwo

Kolejne zwycięstwo wodzisławian w kategorii U13M

Czwarte z rzędu zwycięstwo odnieśli w miniony piątek młodzi koszykarze MKS Wodzisław Śl. w ramach śląskich rozgrywek w kategorii U13M. Tym razem grali na wyjeździe z drużyną DAAS BH Bielsko-Biała. Ich przeciwnicy mieli do tej pory tylko jedną przegraną na koncie w finale B. I to oni byli faworytem spotkania.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?


Pierwsza kwarta meczu to przewaga gospodarzy i ich wygrana 17:8. W drugiej części meczu gra się wyrównała, wodzisławianom udało się odrobić nieco strat. Jednak pierwszą połowę meczu (różnicą tylko sześciu punktów) wygrała drużyna z Bielska.
Jednak już druga połowa to poprawa gry w obronie oraz w walce o piłkę pod tablicami drużyny z Wodzisławia Śl. Pozwoliło to wodzisławianom wygrać trzecią kwartę 16:10 i doprowadzić do remisu. Ostatnia część spotkania była niebywale zacięta i wyrównana, jednakże to MKS Wodzisław Śląski byli minimalnie lepsi, wygrywając różnicą jednego punktu. Końcowy wynik meczu to 59:58 dla wodzisławian.

Jak zapewnia dumny trener, Mirosław Pielorz:

Wszyscy zawodnicy uczestniczący w tym meczu dali z siebie wszystko i każdy z nich ma swój niepodważalny udział w tym zwycięstwie. Wyróżnili się Filip Pielorz, który był wszędzie, zarówno w ataku, jak i w obronie, Kamil Ochodek, który już nas przyzwyczaił do swojej dobrej gry oraz Wojtek Gawliczek, jak zwykle ambitny i wnoszący niezwykle dużo zarówno w ataku, jak i w obronie. Swój najlepszy dotychczas mecz rozegrał Kacper Kamiński, natomiast Jakub Jachimowicz dołożył dwa celne rzuty zza linii trzech punktów


MKS Wodzisław Śląski w rundzie rewanżowej finału B wygrał wszystkie dotychczasowe mecze i mają wielką nadzieję, że dobra passa zostanie utrzymana już do końca.

W meczu uczestniczyli:

Górny rząd od lewej: Kamil Ochodek (kapitan drużyny), Kacper Kamiński, Kamil Szeremeta, Wojciech Gawliczek, Michał Borkowski.
Dolny rząd od lewej: Jakub Jachimowicz, Filip Pielorz, Patryk Chłapek, Tymoteusz Kubica, Filip Świderek.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

MKS Wodzisław Śląski znów na czele!

iPhone Previous post Znaleziony iPhone
dzikie wysypisko Next post Zgłoś dzikie wysypisko! To działa!

Ja - Wioleta Grzybek, dziennikarka portalu lokalsi.net przeprasza Zarząd Partii Polska 2050, a także Mirosława Małka - kandydata w wyborach do senatu RP wyznaczonych na 15 października 2023 roku, którego zmierza zgłosić Komitet Wyborczy Polska 2050, za nieprawdziwe wypowiedzi poprzez nazywanie Partii Polska 2050 "podróbką", zarzucanie utworzonemu Komitetowi Wyborczemu Polska 2050, że wprowadza w błąd wyborców; zarzucanie, że Partia Polska 2050 przywłaszczyła sobie nazwę Stowarzyszenia Polska 2050 oraz, że start kandydata Komitetu Wyborczego Polska 2050 do Senatu RP jest formą zemsty na kontrkandydacie innej partii.

This will close in 0 seconds