Jest areszt dla nożownika!

Jest areszt dla nożownika!

Policjanci z Komisariatu Policji w Boguszowicach zatrzymali podejrzanego o usiłowanie zabójstwa 28-latka. Napastnik zaatakował dwoma nożami mieszkańca Rybnika, który spacerował ze znajomymi przy wybiegu dla psów wraz ze swoim pupilem. Mężczyznę aresztowano na 3 miesiące.


Dziękujemy, że do nas wpadłeś. Pamiętaj, że jesteśmy medium obywatelskim.
Nie jesteśmy na pasku żadnej lokalnej władzy czy firmy.
Szukamy prawdy!
Już teraz możesz pomóc nam się rozwijać. Zerknij tutaj!
lokalsi.net

Sprawę opisywaliśmy tutaj. Przypomnijmy – we wtorek, około godziny 21.45 niedaleko wybiegu dla psów przy ulicy Sztolniowej spacerująca grupa osób spotkała mężczyznę, który zaczepił ich psa. Pupil należał do 28-latka. Mężczyzna odszedł, gdy zwrócono mu uwagę, by nie drażnił psa. Po jakimś czasie napastnik wrócił na miejsce i zaatakował właściciela psa dwoma nożami, zadając ciosy w klatkę piersiową, ramię oraz udo. Dodatkowo chciał ugodzić nożem 30-latka, który stanął w obronie znajomego. Podczas śledztwa policja zatrzymała 46-letniego rybniczanina, który trafił do celi.

Jak informuje policja:

Wczoraj w Prokuraturze Rejonowej w Rybniku zatrzymanemu przedstawiono zarzut usiłowania zabójstwa oraz usiłowania uszkodzenia ciała mężczyzny. Na wniosek śledczych rybnicki sąd zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu na trzy miesiące

Napastnikowi grozi dożywocie. W sprawie zatrzymano również 38-latkę podejrzaną o utrudnianie czynności kryminalnym poprzez ukrycie noża, która również usłyszała zarzut i została objęta policyjnym dozorem.

Źródło i zdęcia: Śląska Policja

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn.