Jechali przez Czerwionkę-Leszczyny bez prawa jazdy!

Jechali przez Czerwionkę-Leszczyny bez prawa jazdy!

Rybniccy policjanci z grupy SPEED, zatrzymali trzy osoby, które poruszały się ulicami Czerwionki-Leszczyn bez prawa jazdy – dwóch kierowców samochodów osobowych i motocyklistę. Zostali ukarani 500-złotowymi mandatami, natomiast ich pojazdy zostały odholowane na strzeżony parking.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Policjanci z rybnickiej grupy „SPEED” namierzyli i zatrzymali kierowców bez uprawnień w Czerwionce-Leszczynach.

Pierwszy z nich to 31-letni mężczyzna, który został zatrzymany na ulicy Armii Krajowej. Kiedy okazało się, że nie posiada prawa jazdy został ukarany mandatem, a jego samochód odholowano.

Drugi, to 27-letni motocyklista bez prawa jazdy. Został zatrzymany na ulicy Ogrodowskiego. Również został ukarany mandatem, a motocykl odholowano.

Policja Rybnik

Z kolei na ulicy Konopnickiej w Czerwionce-Leszczynach, został zatrzymany 33-letni mieszkaniec powiatu rybnickiego. On także został ukarany mandatem, a pojazd trafił na strzeżony parking.

Źródło i zdjęcia: Rybnicka Policja

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn. Pracownik sklepu charytatywnego dobryduch.pl