II Lyski Rock Festival – po raz kolejny przełożony!

II Lyski Rock Festival – po raz kolejny przełożony!

Niestety, stało się to, o czym nikt nie chciał nawet myśleć. Lyski Rock Festival po raz kolejny został przełożony. Przyczyną jest pandemia koronawirusa i brak informacji na temat dalszych obostrzeń.


Dziękujemy, że do nas wpadłeś. Pamiętaj, że jesteśmy medium obywatelskim.
Nie jesteśmy na pasku żadnej lokalnej władzy czy firmy.
Szukamy prawdy!
Już teraz możesz pomóc nam się rozwijać. Zerknij tutaj!
lokalsi.net


II Lyski Rock Festival nie odbędzie się w tym roku.

Jak wyjaśnia Organizatorka, Sylwia Stempniak:

Pomimo naszych wysiłków, próby poruszenia nieba i ziemi jest już jasne. Nie będziemy w stanie zrealizować festiwalu w tym roku. Miesiącami żyliśmy nadzieją, że w tym roku organizacja tego wydarzenia będzie możliwa i spotkamy się z Wami na scenie jednego z największych festiwali na Śląsku.
Trwająca pandemia koronawirusa, a tym samym ciągła niepewność i brak informacji na temat dłuższej perspektywy obowiązywania obostrzeń i regulacji odnośnie imprez masowych podyktowały powyższą decyzję.
Jest nam bardzo przykro, gdyż wiemy, że wiązaliście z ostatnim piątkiem wakacji ogromne oczekiwania. Niestety, nasze wspólne marzenia nie doczekają się spełnienia w 2021. Jednak dzięki wytrwałości, przetrwamy te trudne chwile i w końcu spotkamy się z najlepszymi emocjami ever 26 sierpnia 2022.
Oczywiście, cały skład zgodził się zagrać wtedy z jeszcze większą energią. Rozwalimy wtedy system. Obiecujemy

Cały skład zespołów zostaje przeniesiony na kolejny rok. Festiwal odbędzie się 26 sierpnia 2022 roku.

Zagrają:
  • Jelonek,
  • Luxtorpeda,
  • Pidżama Porno,
  • Łydka Grubasa,
  • Wilki.

Wszystkie zespoły potwierdziły chęć udziału w przyszłym roku. Przypomnijmy, że z powodu koronawirusa festiwal został przełożony także w ubiegłym roku.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn.