Lyski Rock Festival II

Lyski Rock Festival II – odwołany

Koronawirus rządzi się swoimi prawami. Organizatorka Lyski Rock Festival II właśnie poinformowała fanów o odwołaniu festiwalu.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?


O fenomenalnym składzie Lyski Rock Festival II pisaliśmy tutaj. Jak informuje Organizatorka, Sylwia Stempniak festiwal zostanie po prostu przełożony na 27 sierpnia 2021 roku. Oznacza to, że zespoły, które miały zagrać w tym roku, usłyszymy za rok. A jest na co czekać. Na Lyski Rock Festival II zagrają: Łydka Grubasa, Jelonek, Pidżama Porno, Wilki oraz Luxtorpeda.

Lyski Rock Festival II

Słowa od Organizatorki

Na oficjalnym FB Lyski Rock Festival II, czytamy:

„Kierując się odpowiedzialnością i rozsądkiem, podjęliśmy trudną zarówno dla nas, jak i Artystów decyzję o PRZEŁOŻENIU (nie odwołaniu) tegorocznej edycji na dzień 27 sierpnia 2021.
Serce Nam pęka oczywiście, bo wiemy jak Nasz pomysł na tegoroczny skład przypadł Wam do gustu, ale niestety przegraliśmy z COVID-19.
Wiemy, że ten czas jest okrutny dla Nas wszystkich, ale musimy to przetrwać. Pamiętajcie, że kultura napędza gospodarkę, więc musimy wierzyć w to, że prędzej czy później ktoś wynajdzie szczepionkę na tę zarazę i branża muzyczna wróci do Nas ze zdwojoną siłą. Oczywiście, piszemy tu o kulturze, ale myślimy globalnie o całej gospodarce.
Nasi artyści są warci tego żeby na Nich poczekać. Pozdrawiamy ich serdecznie oraz wszystkich, dzięki którym festiwal istnieje, czyli Urząd Gminy Lyski, sztab festiwalu, media które Nam towarzyszą, firmy z Nami współpracujące, sponsorów, Estrada Rybnicka ,a przede wszystkim Was, którzy jak wiemy poczekają z nami do 2021 roku. Wrócimy do Was ze zdwojoną siłą, energią i radością, której aktualnie Nam wszystkim brakuje.
Oczywiście, będziemy się tu spotykać i przekazywać sobie nawzajem tylko dobre fluidy.
Damy radę.
Bo jak nie my to kto???
Przytulamy Was mocno.
Sylwia i cały sztab Lyski Rock Festival”

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Previous post Pożar hali w Rybniku
PGG Next post PGG zawiesi wykonanie części kontraktów