Gry planszowe dla najmłodszych!

Gry planszowe dla najmłodszych!

W ramach edukacji ekologicznej gmina zakupiła gry planszowe dla najmłodszych mieszkańców Kuźni Raciborskiej.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Kuźnia Raciborska zakupiła gry planszowe dla przedszkolaków. Jak informuje urząd:

21 grudnia 2020 r. zostały one przekazane do wszystkich przedszkoli na terenie Gminy Kuźnia Raciborska. Każde przedszkole otrzymało po 10 różnych gier planszowych głównie o tematyce ekologicznej

Gry zostały zakupione ze środków pochodzących z budżetu gminy z przeznaczeniem na kształtowanie postaw proekologicznych.

Źródło i zdjęcia: Urząd Miejski w Kuźni Raciborskiej

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Więcej w lokalsi.net

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn. Pracownik sklepu charytatywnego dobryduch.pl