Gmina uspokaja mieszkańców familoków. Instalacja ogrzewania

Gmina uspokaja mieszkańców familoków. Instalacja ogrzewania

Po naszym artykule na temat instalacji ogrzewania centralnego na ulicach Mickiewicza i Kombatantów pojawiły się krytyczne komentarze w sieci. Gmina jednak uspokaja – mieszkańcy nie zostaną z tym problemem sami.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Jak już wspominaliśmy tutaj mieszkańcy boją się, że inwestycja instalacji ogrzewania nie zostanie ukończona przed sezonem grzewczym. W dodatku przez otwarte okna piwnice są zalewane. Gmina niestety nie wykluczyła, że „poślizg” może się potwierdzić, gdyż nie można wykluczyć „nieprzewidzianych okoliczności”.

Po naszym artykule, zwłaszcza pod udostępnionym artykułem na grupie „Sprawy Gminy Czerwionka-Leszczyny” pojawiły się komentarze internautów. Oto kilka z nich:

Pozalewane? 3 Maja 15, piwnica zalana przez przepust rur CO

pisze mieszkanka

Tutaj mieszkanka dodała zdjęcia:

Oni niech skończą to, co zaczęli do zimy, bo mi się wydaje, że jeszcze piecyki gazowe będziemy kupować

martwi się Pan Sebastian

A ja się zastanawiam (…)czemu w tym czasie okien nie wymieniają… albo strychów nie robią… tym sposobem będą to robić lata

zastanawia się Pani Beata

Przesłaliśmy Wasze wątpliwości do rzecznika Czerwionki-Leszczyn. Jak napisała nam wczoraj Hanna Piórecka-Nowak:

Dziś odbyło się spotkanie na temat prowadzonych prac remontowych w tym miejscu i poruszono także tę sprawę. Familoki to gminne budynki, gmina je osuszy i przede wszystkim dołoży starań, aby do takich sytuacji już nie dochodziło. Zarówno my kontaktujemy się z mieszkańcami, jak i mieszkańcy są z pracownikami służb gminnych w stałym kontakcie. Nikt nie będzie zostawiony sam z problemem wody w piwnicy familoka

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Więcej w lokalsi.net

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn.