Galeria dzwonków znów otwarta!

Galeria dzwonków znów otwarta!

Galeria dzwonków w Jastrzębiu-Zdroju została ponownie otwarta po 4 miesiącach. Już od 3 marca będzie można zobaczyć 10 tysięcy eksponatów.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Galeria dzwonków znajduje się w budynku Sanatorium Spółki Brackiej przy ul. 1 Maja 61. Będzie czynna od środy do niedzieli w godzinach 12.00 – 17.00. Jak mówi Krzysztof Zagaja, który prowadzi galerię:

Myślimy o tym, aby wystawy plenerowe odbywały się w Parku Zdrojowym

FB Galeria Dzwonków

Galeria jest efektem 14-letniej pasji. Jest to największa prezentowana kolekcja dzwonków na świecie. Znajduje się w niej 10 000 dzwonków z całego świata. Posiada trzy sale ekspozycyjne. Zaś wstęp jest całkowicie bezpłatny!

Źródło i zdjęcia: Galeria Dzwonków

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Więcej w lokalsi.net

Jastrzębski Węgiel rekrutuje

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn. Pracownik sklepu charytatywnego dobryduch.pl