Filipowe kilometry

Rusza piąta, jubileuszowa edycja akcji „Filipowe kilometry”. Dołączmy do rywalizacji w aplikacji „Endomondo”! Wpłaćmy przysłowiową złotówkę na konto Filipa w Fundacji Dzieciom „Zdążyć z pomocą”. Pokonujmy swoje własne bariery tak, jak codziennie robi to Filip.

Cel jest prosty!

Uczestnicy akcji, którzy pokonają dystans 1503 Filipowych Kilometrów i wpłacą darowiznę w wysokości przysłowiowej złotówki na konto:

Fundacja Dzieciom „Zdążyć z pomocą”, ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa, Alior Bank 42 2490 0005 0000 4600 7549 3994 z dopiskiem: 25489 SALAMON FILIP – DAROWIZNA NA POMOC I OCHRONĘ ZDROWIA zostaną nagrodzeni oficjalnymi gadżetami akcji.

To już piąta edycja. Jak mówi tata Filipa:

Cała akcja nie udała by się, gdyby nie zaangażowanie uczestników biorących udział w akcji Filipowe Kilometry. To właśnie oni popchnęli akcję do przodu, wlewając w nasze serca nadzieję.

Wszystkie startowe „złotówki” oraz datki darczyńców trafiają na konto Filipa w Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”. Są w 100% przeznaczone na jego bieżącą terapię i rehabilitację. Również dochód ze sprzedaży gadżetów akcji, m.in. koszulek rowerowych „Filipowe kilometry”, jest na bieżąco przekazywany na leczenie Filipa.

Koszulki można zakupić tutaj.

Kim jest Filip?

Filip to uśmiechnięty chłopak, który na co dzień walczy z autyzmem. Jego tata wpadł na wyjątkowy pomysł. Stworzył akcję, która nie będzie zwykłą zbiórką datków, lecz codziennym wyzwaniem, motywacją do działania i pokonywania siebie. Rodzice Filipka nie traktują jego choroby jak wyroku:

Nie ukrywamy, iż jest to przeciwnik bardzo ciężki i trudny do rozpracowania, a przede wszystkim ogromnie wymagający.

Codzienne zmagania Filipa można obserwować tutaj.

Przekaż 1% podatku

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować?

Previous post Potrącenie 8-latka na ul. Gliwickiej w Rybniku
Next post II Lyski Rock Festival