debiut mieszkańca Czerwionki

Debiut mieszkańca Czerwionki w formule MMA!

W ubiegłą sobotę – 13 listopada w formule MMA, na gali Silesian MMA 4 w Mysłowicach zadebiutował Tymoteusz Szymura, który jest mieszkańcem Czerwionki-Leszczyn. Zawodnik od razu zaliczył wygraną przez KO w 1 rundzie!

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?


Czerwionka-Leszczyny może poszczycić się kolejnym świetnie zapowiadającym się sportowcem. Tymoteusz Szymura wygrał w ubiegłą sobotę zawody w formule MMA na gali Silesian MMA 4, nokautując swojego przeciwnika.

Sportami walki zainteresował się w 2017 r. Ćwiczył w nowo otwartym klubie w Orzeszu, jednak klub ten został zamknięty. Po około 1.5 roku przeszedł do znanego i utytułowanego klubu Spartan Knurów, gdzie trenuje do dziś. W przeszłości próbował sił w turniejach BJJ no-gi oraz turniejach na zasadach kick boxing, jednak od początku jego celem był start w formule MMA. Zauważony na sparingach w jednym z najmocniejszych klubów w Polsce Silesian Cage Club dostał propozycję walki na gali Silesian MMA 4 i swoją szansę w pełni wykorzystał.

Co ciekawe, na co dzień jest górnikiem:

Na co dzień pracuję na kopalni KWK Bolesław Śmiały w Łaziskach Górnych. Praca nie jest lekka, ale dla chcącego nie ma rzeczy niemożliwych, można znaleźć czas i chęci na swoje pasje. W przyszłości nadal chcę rozwijać swoje umiejętności i walczyć z coraz mocniejszymi przeciwnikami

mówi nam Tymoteusz Szymura

Jego zmagania i sukcesy możecie śledzić na Facebooku.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Zdjęcia: Combiasty Video, Marek Jarkulisz.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Warsztaty plecionkarskie Previous post Warsztaty plecionkarskie w GCK w Nędzy
podwyżka dla Wiesława Janiszewskiego Next post Podwyżka dla Burmistrza Czerwionki-Leszczyn? Zdecydują radni