Chcesz oddać odpady w Jastrzębiu? Potrzebna Ci karta PSZOK

Jastrzębie-Zdrój zmienia zasady oddawania odpadów do swojego PSZOK-a. Od teraz warunkiem korzystania z tego typu usług jest posiadanie karty PSZOK.

Karta jest wydawana właścicielowi nieruchomości zamieszkałej i służy do prowadzenia ewidencji oraz rozliczeń przekazywanych odpadów z tej nieruchomości. Zastępuje ona dotychczasowe papierowe formularze. Kartę PSZOK otrzymuje właściciel nieruchomości zamieszkałej, który posiada aktywną deklarację o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi. Karta wydawana jest do 7 dni roboczych od momentu złożenia wniosku.

Do 31 marca 2020 r. będzie można oddać odpady do punktu na podstawie papierowego oświadczenia tylko w przypadku, gdy właściciel nieruchomości nie zdążył jeszcze pobrać Karty PSZOK.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Romulad Lipko Previous post Zmarł Romulad Lipko
MKS Wodzisław Ślaski Next post MKS Wodzisław pewnie pokonuje Mistrza Śląska

Ja - Wioleta Grzybek, dziennikarka portalu lokalsi.net przeprasza Zarząd Partii Polska 2050, a także Mirosława Małka - kandydata w wyborach do senatu RP wyznaczonych na 15 października 2023 roku, którego zmierza zgłosić Komitet Wyborczy Polska 2050, za nieprawdziwe wypowiedzi poprzez nazywanie Partii Polska 2050 "podróbką", zarzucanie utworzonemu Komitetowi Wyborczemu Polska 2050, że wprowadza w błąd wyborców; zarzucanie, że Partia Polska 2050 przywłaszczyła sobie nazwę Stowarzyszenia Polska 2050 oraz, że start kandydata Komitetu Wyborczego Polska 2050 do Senatu RP jest formą zemsty na kontrkandydacie innej partii.

This will close in 0 seconds