Bal charytatywny – Stawiamy Krzycha na nogi! Można pomóc, dobrze się przy tym bawiąc

Bal charytatywny – Stawiamy Krzycha na nogi! Można pomóc, dobrze się przy tym bawiąc

6 listopada w Książenicach odbędzie się bal charytatywny, którego dochód zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację Krzysztofa Najdowskiego. Pomaganie czasami jest proste – wystarczy, że kupicie bilet i będziecie się dobrze bawić!


Dziękujemy, że do nas wpadłeś. Pamiętaj, że jesteśmy medium obywatelskim.
Nie jesteśmy na pasku żadnej lokalnej władzy czy firmy.
Szukamy prawdy!
Już teraz możesz pomóc nam się rozwijać. Zerknij tutaj
lokalsi.net

Historię Krzysztofa opisywaliśmy tutaj. Od tego czasu niewiele się zmieniło. Nadal codziennie walczy o każdy ruch w ośrodku rehabilitacyjnym, który wkrótce będzie musiał opuścić i sam płacić za bardzo kosztowną rehabilitację, bez której nie stanie na nogi. Na szczęście nie jest sam! Ma wspaniałą narzeczoną Magdalenę, która także walczy o niego każdego dnia. Zamieniła mieszkanie na kawalerkę z windą i podjazdem, a teraz stara się zebrać pieniądze na specjalistów, sprzęt, rehabilitację i wszystko to, co będzie Krzysiowi potrzebne po powrocie do domu.

Bal charytatywny

Jeśli chcecie pomóc stanąć 30-letniemu Krzysiowi na nogi można to zrobić w bardzo przyjemny sposób. Wystarczy kupić bilet na bal charytatywny, który odbędzie się 6 listopada o godzinie 20:00 na sali w OSP Książenice.

Cena biletu to 100 zł, a w niej:

  • obiad,
  • zimna płyta,
  • ciepła kolacja,
  • napoje,
  • zabawa z DJ Paluch, czyli Tomaszem Kozubkiem.

Bardzo serdecznie chciałabym wszystkich Państwa zaprosić na bal charytatywny, którego celem jest zbiórka na rehabilitację Krzysia. Dochód z całej imprezy będzie przeznaczony na zbiórkę.
Bal odbędzie się w sali OSP w Książenicach.
Cel jest szczytny, ale oczywiście chodzi o super zabawę.
Za prowadzenie imprezy i oprawę muzyczną odpowiada DJ Paluch, czyli Tomasz Kozubek, więc wygodne obuwie obowiązkowe.
Zapewniamy pyszne jedzenie z restauracji Kibic. W cenie biletu obiad, zimna płyta oraz ciepła kolacja, a także woda i soki owocowe.
Alkohol we własnym zakresie.
Wstęp +18.
Bilety do nabycia przez wiadomość prywatną u organizatora – Magdalena Piórkowska.
Cena biletu – 100 zł/os.
Do zobaczenia na parkiecie!

informuje Magdalena Piórkowska, organizatorka i narzeczona Krzysia

Wydarzenie można śledzić tutaj.

Jeśli nie możecie przyjść na wydarzenie, a chcecie pomóc, możecie wesprzeć Krzysia wpłacając pieniądze na Jego rehabilitację tutaj.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn.