Ukradły biżuterię. Policja publikuje wizerunki

Ukradły biżuterię. Policja publikuje wizerunki

Rybnicka policja opublikowała wizerunki kobiet, podejrzanych o kradzież biżuterii. Wartość skradzionego mienia oszacowano na kwotę blisko 4600 złotych.


Dziękujemy, że do nas wpadłeś. Pamiętaj, że jesteśmy medium obywatelskim.
Nie jesteśmy na pasku żadnej lokalnej władzy czy firmy.
Szukamy prawdy!
Już teraz możesz pomóc nam się rozwijać. Zerknij tutaj
lokalsi.net

24 sierpnia doszło do kradzieży w jednym z lombardów w Rybniku przy ulicy Kotucza. Kobiety, których policja opublikowała wizerunki, są podejrzane o kradzież trzech złotych pierścionków i łańcuszka z zawieszką w kształcie krzyża.

Trzy kobiety narodowości romskiej dokonały kradzieży trzech złotych pierścionków i jednego złotego łańcuszka z zawieszką w kształcie krzyża o łącznej wartości blisko 4600 złotych. Kobiety z wyglądu miały około 45-50 lat. Wszystkie były krępej budowy ciała

informuje policja

Wszelkie informacje dotyczące tożsamości sprawczyń proszę kierować na adres mailowy Wydziału Kryminalnego KMP w Rybniku: [email protected]

Źródło: KMP w Rybniku

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn.