Ankieta w sprawie żłobka

Ankieta w sprawie żłobka

W najbliższym czasie na stronie BiP Marklowice zostanie przedstawiona ankieta, adresowana do zainteresowanych rodziców posiadających dzieci do trzeciego roku życia.


Dziękujemy, że do nas wpadłeś. Pamiętaj, że jesteśmy medium obywatelskim.
Nie jesteśmy na pasku żadnej lokalnej władzy czy firmy.
Szukamy prawdy!
Już teraz możesz pomóc nam się rozwijać. Zerknij tutaj!
lokalsi.net


Jak informuje Samorząd w Marklowicach:

Ankieta jest wynikiem przeprowadzonych rozmów z potencjalnym inwestorem, prowadzącym już tego typu placówki w naszym regionie, zdeklarowanym utworzyć taką placówkę w Marklowicach

Ankietę będzie można wypełnić do końca stycznia 2021 roku na stronie BiP. Celem ankiety jest rozeznanie skali zainteresowania projektem. Może ona pomóc w podjęciu decyzji przez inwestora. Jak informuje Tadeusz Chrószcz – Wójt Marklowic:

(…) o ile dojdzie do pozytywnych decyzji w sprawie obiektu – będę zabiegał, aby Rada Gminy przeanalizowała możliwość wsparcia rodziców, którzy z terenu Gminy Marklowice zdecydują się ulokować dziecko w żłobku, aby uchwaliła tzw. bon żłobkowy (formę pomocy praktykowaną również w innych gminach)

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn.