Ankieta w sprawie żłobka

Ankieta w sprawie żłobka

W najbliższym czasie na stronie BiP Marklowice zostanie przedstawiona ankieta, adresowana do zainteresowanych rodziców posiadających dzieci do trzeciego roku życia.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Jak informuje Samorząd w Marklowicach:

Ankieta jest wynikiem przeprowadzonych rozmów z potencjalnym inwestorem, prowadzącym już tego typu placówki w naszym regionie, zdeklarowanym utworzyć taką placówkę w Marklowicach

Ankietę będzie można wypełnić do końca stycznia 2021 roku na stronie BiP. Celem ankiety jest rozeznanie skali zainteresowania projektem. Może ona pomóc w podjęciu decyzji przez inwestora. Jak informuje Tadeusz Chrószcz – Wójt Marklowic:

(…) o ile dojdzie do pozytywnych decyzji w sprawie obiektu – będę zabiegał, aby Rada Gminy przeanalizowała możliwość wsparcia rodziców, którzy z terenu Gminy Marklowice zdecydują się ulokować dziecko w żłobku, aby uchwaliła tzw. bon żłobkowy (formę pomocy praktykowaną również w innych gminach)

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Więcej w lokalsi.net

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn. Pracownik sklepu charytatywnego dobryduch.pl