Ankieta na temat przyszłości miasta

Ankieta na temat  przyszłości miasta

Wszystkich mieszkańców, zainteresowanych kierunkiem, w jakim potoczyć się może przyszłość Rybnika, urząd zachęca do podzielenia się swoimi opiniami w anonimowej ankiecie.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Badanie ankietowe prowadzone jest w ramach projektu „Rybnik 360 Deep Demonstration” , finansowanego ze środków EIT Climate-KIC oraz realizowanego we współpracy z Urzędem Miasta Rybnika, a jego wyniki zostaną wykorzystane w procesie formułowania nowej Strategii Rozwoju Miasta Rybnika.

Udział w szerokiej debacie o przeszłości Miasta to możliwość realnego wpływu na przyszłość naszego Miasta oraz określenie priorytetowych działań podnoszących atrakcyjność i rolę Rybnika w regionie. Dlatego prosimy o podzielenie się posiadaną wiedzą i pomysłami poprzez wypełnienie anonimowej ankiety.

Ankieta dostępna jest tutaj. Na opinie urząd czeka do 19 maja br.

Zobacz także: Bractwo Kurkowe zbierają na sprzęt dla medyków

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn. Pracownik sklepu charytatywnego dobryduch.pl