Andrzej Adamiak, lider zespołu Rezerwat nie żyje

Andrzej Adamiak, lider zespołu Rezerwat nie żyje

Dzisiaj przed godziną 11:00 zmarł nagle Andrzej Adamiak, lider zespołu Rezerwat.

Lider Andrzej Adamiak zmarł dzisiaj przed godziną 11:00, o czym zespół poinformował na stronie internetowej:

Dzisiaj, tj. 8-go kwietnia 2020 r., przed godziną 11:00 nagle i przedwcześnie zmarł Andrzej Adamiak, lider zespołu Rezerwat, a przede wszystkim mąż, ojciec, nasz kolega i przyjaciel. Żegnaj Andrzeju!

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Andrzej Adamiak był kompozytorem, autorem tekstów, producentem, wokalistą i gitarzystą basowym. Był czołową postacią grupy, jej założycielem i autorem większości materiału. Do dnia dzisiejszego, Rezerwat sprzedał ponad 1,5 mln płyt, a co najmniej drugie tyle wydano w formie różnych składanek.

Zdjęcie: Rezerwat

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn. Pracownik sklepu charytatywnego dobryduch.pl