Agresywny 32-latek pobił kobietę i groził dziecku

Policjanci z Jastrzębia-Zdroju zostali powiadomieni o awanturze domowej, do której doszło w jednym z mieszkań w mieście. Mężczyzna był pod wpływem alkoholu i szybko stał się bardzo agresywny. Wszczął kłótnię ze swoją partnerką oraz jej synem.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?


Sytuacja była tym groźniejsza, że w mieszkaniu znajdowało się także 2-miesięczne niemowlę. W czasie awantury agresor pobił kobietę i groził że ją zabije. Kiedy mężczyzna wymachiwał nożem, postanowił zareagować 12-letni syn kobiety, który chciał telefonicznie wezwać na pomoc policjantów. Jednak agresor zagroził chłopcu połamaniem rąk i nóg oraz wyrzuceniem go przez okno z 10 piętra.

Po przybyciu na miejsce, funkcjonariusze zatrzymali awanturnika. Policjanci obezwładnili mężczyznę, a następnie zatrzymali go i przewieźli na komendę. W związku z tym, agresywny jastrzębianin trafił do aresztu, w którym spędzi kolejne miesiące. Jak się okazało, 32-latek od dłuższego czasu znęcał się fizycznie i psychiczne nad domownikami. Agresor nie szczędził wulgaryzmów także policjantom oraz groził pobiciem, próbując nieudolnie wywierać wpływ na funkcjonariuszy.

10 grudnia oprawca usłyszał zarzuty i decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Za przestępstwa, których dopuścił się agresywny 32-latek, grozi kara do 10 lat więzienia.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Nowe mieszkania socjalne w Żorach

Można pomóc zwierzakom w prosty sposób

mieszkania socjalne Previous post Nowe mieszkania socjalne w Żorach
z miejsca zdarzenia Next post Kolejny pijany kierowca zbiegł z miejsca zdarzenia

Ja - Wioleta Grzybek, dziennikarka portalu lokalsi.net przeprasza Zarząd Partii Polska 2050, a także Mirosława Małka - kandydata w wyborach do senatu RP wyznaczonych na 15 października 2023 roku, którego zmierza zgłosić Komitet Wyborczy Polska 2050, za nieprawdziwe wypowiedzi poprzez nazywanie Partii Polska 2050 "podróbką", zarzucanie utworzonemu Komitetowi Wyborczemu Polska 2050, że wprowadza w błąd wyborców; zarzucanie, że Partia Polska 2050 przywłaszczyła sobie nazwę Stowarzyszenia Polska 2050 oraz, że start kandydata Komitetu Wyborczego Polska 2050 do Senatu RP jest formą zemsty na kontrkandydacie innej partii.

This will close in 0 seconds