zbiórka

Zbiórka dla SOR w Rybniku. Możesz pomóc!

W tym ciężkim czasie można zrobić coś naprawdę dobrego. Trwa zbiórka przekąsek, izotoników, wody, itp. dla medyków WSS nr. 3 z Rybnika, którzy pracują ponad swoje siły. Sprawdź, jak łatwo można pomóc! Organizatorem jest Polska 2050.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Wszyscy uczestnicy dotychczasowych biegów przebieli już razem około 60 000 km. Już od kilkunastu dni trwają zapisy do XVI edycji biegu, a na liście startowej rejestracji dokonało już prawie 200 osób.

Tegoroczny limit uczestników wynosi 600 osób. Zapisów można dokonać na portalu w kwocie:

  • 55 zł do dnia 24.09.2023,
  • w późniejszym terminie (od 25.09.2023 do 05.10.2023) w kwocie 80 zł,
  • w dniu zawodów (15.10.2022) pod warunkiem niewyczerpania limitu 600 osób w kwocie 120 zł. 

Rywalizacji na dystansie 10 km w „biegu głównym”, zgodnie z tradycją będzie w tym dniu towarzyszył „bieg po zdrowie” na dystansie ok. 2,5 km.  Tu limit uczestników wynosi 750 osób.

Opłata startowa to”

  • 15 zł do dnia 5.10.2023 oraz
  • 25 zł w dniu biegu pod warunkiem niewykorzystania limitu uczestników.

Miło nam poinformować, że zamknęliśmy długą listę sponsorów biegu, którym już dziękujemy za  wsparcie. Prezentujemy ich w grafice.

mówią Organizatorzy

Wszystkie informacje można uzyskać na stronie internetowej. Już teraz serdecznie zapraszamy do udziału w XVI Żorskim Biegu Ulicznym!

Informacja i grafiki: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Żorach

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?


Ekipa Polska 2050 z powiatu rybnickiego prowadzi zbiórkę dla medyków ze szpitala w Rybniku. Jak wiadomo pandemia skutecznie paraliżuje życie nas wszystkich. Sytuacja już jest krytyczna, a personel medyczny pracuje ponad swoje siły. Gdy ich zabraknie, nie będzie miał kto nam pomóc.

Co jest potrzebne?

Potrzebne są woda, napoje izotoniczne, czekolada, batoniki energetyczne, przekąski i cola. Czyli wszystko to, co doda trochę więcej sił pracownikom w nierównej walce z COVID-19.

Jak można się włączyć?

To bardzo proste. Zakupione produkty należy włożyć do specjalnych skrzynek w sklepach na terenie powiatu rybnickiego.

Do akcji przyłączają się już pierwsze sklepy. Jeśli Wasz sklep chciałby się włączyć do tej niezwykłej akcji należy wysłać e-maila na [email protected]

Jednym z pierwszych sklepów, który zgłosił się do akcji znajduje się w Stanowicach na ulicy Wyzwolenia. Szukajcie właśnie takich skrzynek i plakatów:

Szczegóły akcji i lista aktualizowanych na bieżąco sklepów i punktów znajduje się w wydarzeniu.

Warto się zjednoczyć i ponad podziałami zrobić coś wspólnie.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

W Gostyni polecieli w przyszłość

Duda Previous post Andrzej Duda i jego rodzina nareszcie zabrali głos!
Jaroch Next post Odwołano Krzysztofa Jarocha ze stanowiska dyrektora CKW

Ja - Wioleta Grzybek, dziennikarka portalu lokalsi.net przeprasza Zarząd Partii Polska 2050, a także Mirosława Małka - kandydata w wyborach do senatu RP wyznaczonych na 15 października 2023 roku, którego zmierza zgłosić Komitet Wyborczy Polska 2050, za nieprawdziwe wypowiedzi poprzez nazywanie Partii Polska 2050 "podróbką", zarzucanie utworzonemu Komitetowi Wyborczemu Polska 2050, że wprowadza w błąd wyborców; zarzucanie, że Partia Polska 2050 przywłaszczyła sobie nazwę Stowarzyszenia Polska 2050 oraz, że start kandydata Komitetu Wyborczego Polska 2050 do Senatu RP jest formą zemsty na kontrkandydacie innej partii.

This will close in 0 seconds